Balıkesir Şubesi Başkanı Teknikerler ve Yüksek Teknikerler Derneğini ziyaret etti

Türk Ocakları Balıkesir Şubesi Başkanı İsmail ACAR Teknikerler ve Yüksek Teknikerler Derneğini ziyaret etti.
Türk Ocakları Balıkesir Şubesi Başkanı İsmail ACAR yaptığı ziyarette Teknikerler ve Yüksek Teknikerler Derneğini Başkanı Salim BAŞARAN ve Mali Sekreter Şaban SAVAŞ ile görüştü.
Türk Ocakları Balıkesir Şubesinin faaliyetlerini anlatan Başkan ACAR yaklaşık 10 senedir her hafta Ocakbaşı Sohbetleri düzenlediklerini söyledi.
Bu sohbetlerde güncel, tarihi konularda akademik konuşmaların yapıldığını; esnaf, memur, akademisyen, öğrenci vb. bir çok sosyal kesimden Türk milliyetçilerinin Türk Ocağında buluştuğunu söyledi.
Yeni çıkacak olan kitapları hakkında da bilgi veren Başkan İsmail ACAR “Devlet Dili Türkçe ve Azınlık Dilleri Hakları” adlı kitabının basıldığını ve Atatürk’ün Türk Tarih Tezini konu alan kitabının baskıya hazırlandığını söyledi.
Teknikerler ve Yüksek Teknikerler Derneğini Başkanı Salim BAŞARAN Türk Ocaklarının çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirterek şunları söyledi
“Sayın Başkanım öncelikle derneğimize yaptığınız bu güzel ziyaretten dolayı teşekkür ederiz.
Türk Ocakları Balıkesir Şubesinin çalışmalarını yakından takip etmekteyiz.
Türk Ocakları Balıkesir Şubesinin internet sayfanızdan da ( www.balikesirturkocagi.org) çalışmalarınızı görmekteyiz. Ocakbaşı sohbetlerinizin fotoğraflarına ve videolarına buradan da ulaşabiliyoruz. Çeşitli sosyal medya araçlarında görüyoruz ki Türk Ocakları Balıkesir Şubesinin faaliyetleri sadece Balıkesir de değil; Amerika’dan Kazakistan’a kadar geniş bir coğrafyada binlerce kişi tarafından takip edilmektedir. Ayrıca her hafta cep telefonlarımıza gelen KMS’ler ile Ocakbaşı Sohbetlerinize davet edilmekteyiz.
Türk Ocakları Balıkesir Şubesinde 10 senedir özveriyle çalışıp, her hafta ocakbaşı sohbetleri düzenleyerek Balıkesir Türk Ocağını Türk Milliyetçilerinin ışığı yaptınız.
Yeni çıkan kitabınızdan dolayı sizi tebrik eder, Türk Milletine yaptığınız hizmetlerinizden dolayı size teşekkür ederiz.”

http:www.balikesirturkocagi.org/

 

Benzer İçerikler

Perşembe Sohbetleri

Konu: Nitelikli Teknik İnsan Nasıl Yetişir
Konuşmacı: Doç. Dr. Osman Nuri ÇELİK
Tarih: 18 Nisan 2019
Saat: 20:00
Yer: Türk Ocağı Binası

Sosyal Medya

Gençlik Kolları
Cumartesi Sohbetleri

Konu: Ekim Ayında Başlayacaktır
Konuşmacı:
Tarih:
Saat:
Yer: Sivrioğlu Konağı

Eskişehir

Eskişehir Hava Durumu

Tavsiye Linkler

Gün Olur Asra Bedel Fatih Harbiye Ömer Seyfettin Seçme Hikayeler
Türk Ocakları| Türk Ocakları Tarihçe| Türk Ocakları Kurucuları| Atatürk ve Türk Ocakları| Türk Ocakları Tüzüğü| Türk Ocaklarından Haberler
Copyright @ Eskişehir Türk Ocağı & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi