Balikesir Türk Ocağı: “Dilde, Fikirde, İşte Birlik!”

Balikesir Türk Ocağı: “Dilde, Fikirde, İşte Birlik!”

Balıkesir Türk Ocağı Hanımlar Kolu tarafından, geliri ihtiyacı olan üniversite öğrencilerine verilmek üzere yapılan kermese birçok Balıkesirli Türk milliyetçisi ve kardeş Türk Cumhuriyetlerinden gelen misafir öğrencilerimiz katıldı.
Güzel bir hava da yapılan kermeste Balıkesir Türk Ocağı Hanım Kolu üyeleri evlerinde yaptıkları el emeği ürünleri gelenlere ikram ettiler.
Kermese Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf ÖZENÇ, İl Genel Meclisi  Üyesi Cemal KOCATAŞ, Belediye Meclis Üyeleri Gülay BİRDAR,  İlyas Güneş,  MHP İl Başkanı Bayram ÇILGIN, MHP Altı Eylül İlçe Başkanı Murat SOMUNCUOĞLU, Türk Eğitim-Sen Başkanı Yılmaz KURAN, TÜRKAV Başkanı Dr. Necdet ÖNSÖZ,  Ülkü Ocakları Başkanı Coşkun ÖZKAN, Aydınlar Ocağı Başkanı Recep SABİT, Teknikerler Derneği Başkanı Salim BAŞARAN, çeşitli STK yöneticileri ve üyeleri ile Balıkesir halkı katıldı.
Türk Ocağı Şube Başkanı İsmail ACAR evlerinde yaptıkları el emeği ürünleri böyle hayırlı bir işle değerlendiren hanım üyelerine ve katılanlara teşekkür etti.Fotoğraflar için tıklayınız...

wwww.balikesirturkocagi.org

 

Benzer İçerikler

Perşembe Sohbetleri

Konu: Nitelikli Teknik İnsan Nasıl Yetişir
Konuşmacı: Doç. Dr. Osman Nuri ÇELİK
Tarih: 18 Nisan 2019
Saat: 20:00
Yer: Türk Ocağı Binası

Sosyal Medya

Gençlik Kolları
Cumartesi Sohbetleri

Konu: Ekim Ayında Başlayacaktır
Konuşmacı:
Tarih:
Saat:
Yer: Sivrioğlu Konağı

Eskişehir

Eskişehir Hava Durumu

Tavsiye Linkler

Gün Olur Asra Bedel Fatih Harbiye Ömer Seyfettin Seçme Hikayeler
Türk Ocakları| Türk Ocakları Tarihçe| Türk Ocakları Kurucuları| Atatürk ve Türk Ocakları| Türk Ocakları Tüzüğü| Türk Ocaklarından Haberler
Copyright @ Eskişehir Türk Ocağı & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi