Bursa Şubesi 100. yıl yarışma sonuçları

Bursa Türk Ocağı 100. yıl Yarışma Sonuçları

KURULUŞUNUN 100. YILINDA BURSA TÜRK OCAĞI'NIN AÇTIĞI YARIŞMA SONUÇLARI

Üniversite Öğrencileri:

ÜNİVERSİTE DENEME DALI

SIRA NO ADI SOYADI OKULU ALDIĞI PUAN 1 Pınar Çaylak U.Ü. Türk Dili ve Edebiyatı Böl. 395 2 Tunahan Kaya U.Ü.  İ.İ.B.F. İktisat Böl. 445 3 Tansu Bozkurt U.Ü.  İ.İ.B.F. Maliye Böl. 445 4 İbrahim Şaşma Anadolu Ü. A.Ö.F. Türk Dil. Ve Edeb. EL. 5 İbrahim Şaşma Anadolu Ü. A.Ö.F. Türk Dil. Ve Edeb. 625 6 İbrahim Selçuk U.Ü. Hukuk Fak. 1.sınıf 505 7 Şükrü Kılıç Erciyes Ü. Sosyal Bilgiler Öğrt. 330 8 Kubilay Yılmaz U.Ü. Uluslararası ilişkiler 530 9 İlker Kapancıgil Kocaeli Ü. Güzel San. Fak. Müzik Böl. 485

Lise Öğrencileri:

LİSE DENEME DALI

SIRA NO ADI SOYADI OKULU ALDIĞI PUAN 1 Mehmet Yağız B.T.S.O. Ali Osman Sönmez S.B.L. 540 2 Fethullah Tosun Bursa Cumhuriyet L. 440 3 Pınar Güneş Meriç Anadolu L. 330 4 Yazgı Simay Berker İMKB Gürsu A.L. 455 5 Yazgı Simay Berker İMKB Gürsu A.L. 395 6 Hilay Bayrak İMKB Gürsu A.L. 400 7 Mesut Küçük Bursa Ziraat Teknik Ve Tarım M.L. 450 8 Şeyda Bahçıvan Cumhuriyet A.L. 420 9 Şevin Çıkış Cumhuriyet A.L. 405 10 Hasancan Onurluoğlu Turhan Tayan A.L. 470 11 Ayşe Zişan Tunçay Bursa Gazi A.L. 430 12 Beyzanur Tipi Hamitler Toki Tic. Meslek L. 460 13 Büşra Arslan Görükle Kız Teknik Ve Meslek L. 375 14 Simge İzgi Görükle Kız Teknik Ve Meslek L. 530 15 Emre Gökdağ B.T.S.O. Ali Osman Sönmez S.B.L. 325 16 Erol Minaz B.T.S.O. Ali Osman Sönmez S.B.L. 435 17 Mustafa Yaz B.T.S.O. Ali Osman Sönmez S.B.L. 510 18 Ziya Batıhan Vural B.T.S.O. Ali Osman Sönmez S.B.L. 470 19 Mustafa Çağlayan B.T.S.O. Ali Osman Sönmez S.B.L. 455 20 Tolgahan Usta Bursa S.B.L. 365 21 Muhammet Koray Ak B.T.S.O. Ali Osman Sönmez S.B.L. 370 22 Işıl Çoşkun Cumhuriyet A.L. 360

Derecelendirme

Üniversite Öğrencileri:

Þiir

ÜNİVERSİTE DENEME DALI DERECELERİ

SIRA NO ADI SOYADI OKULU ALDIĞI PUAN 1

İbrahim Şaşma

Anadolu Ü. A.Ö.F. Türk Dil. ve Edeb.

625

2

Kubilay Yılmaz

U.Ü. Uluslararası ilişkiler

530

3

İbrahim Selçuk

U.Ü. Hukuk Fak. 1.sınıf

505

4

İlker Kapancıgil

Kocaeli Ü. Güzel San. Fak. Müzik Böl.

485

5

Tunahan Kaya

U.Ü.  İ.İ.B.F. İktisat Böl.

445

6

Tansu Bozkurt

U.Ü.  İ.İ.B.F. Maliye Böl.

445

7

Pınar Çaylak

U.Ü. Türk Dili ve Edebiyatı Böl.

395

8

Şükrü Kılıç

Erciyes Ü. Sosyal Bilgiler Öğrt.

330

Lise Öğrencileri:

LİSE  DENEME DALI DERECELERİ

SIRA NO ADI SOYADI OKULU ALDIĞI PUAN 1 Mehmet Yağız B.T.S.O. Ali Osman Sönmez S.B.L. 540 2 Simge İzgi Görükle Kız Teknik Ve Meslek L. 530 3 Mustafa Yaz B.T.S.O. Ali Osman Sönmez S.B.L. 510 4

Ziya Batıhan Vural

B.T.S.O. Ali Osman Sönmez S.B.L.

470

5

Hasancan Onurluoğlu

Turhan Tayan A.L.

470

6

Beyzanur Tipi

Hamitler Toki Tic. Meslek L.

460

7

Mustafa Çağlayan

B.T.S.O. Ali Osman Sönmez S.B.L.

455

8

Yazgı Simay Berker

İMKB Gürsu A.L.

455

9

Mesut Küçük

Bursa Ziraat Teknik Ve Tarım M.L.

450

10

Fethullah Tosun

Bursa Cumhuriyet L.

440

KAYNAK: http:www.bursaturkocagi.org.tr/2013ysdünideneme.htm

Bu yazi 26 defa okundu.

 

Benzer İçerikler

Perşembe Sohbetleri

Konu: “Mümtaz Turhan ve Kültürel Okur-Yazarlık”
Konuşmacı: Yrd.Doç.Dr. M. Kayahan Özgül (Gazi Eğitim Fak. Türk Dili ve Edeb. Böl.)
Tarih: 5 Ekim 2017
Saat: 20:00
Yer: Ayvaz Gökdemir Toplantı Salonu

Sosyal Medya

Gençlik Kolları
Cumartesi Sohbetleri

Konu: Ekim Ayında Başlayacaktır
Konuşmacı:
Tarih:
Saat:
Yer: Sivrioğlu Konağı

Eskişehir

Eskişehir Hava Durumu

Tavsiye Linkler

Gün Olur Asra Bedel Fatih Harbiye Ömer Seyfettin Seçme Hikayeler
Türk Ocakları| Türk Ocakları Tarihçe| Türk Ocakları Kurucuları| Atatürk ve Türk Ocakları| Türk Ocakları Tüzüğü| Türk Ocaklarından Haberler
Copyright @ Eskişehir Türk Ocağı & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi