Eskişehir 1 Gençlerbirliği 1

 

Maçın başından bu yana Gençlerbirliği üzerinde baskı oluşturamadıklarını ve istedikleri oyunu sergileyemediklerini belirten genç teknik adam, " Bu maç bizim için üst sıralara oynamadı adına önemliydi. Eğer kazansaydık üst sıralara daha rahat oynayacaktık.Oyun ortada. Yapacağımız bir şey yok. Hedefimiz galibiyetti. Berabare kaldığımız için üzgünüz." diye konuştu.

''İki net gol pozisyonunu değerlendirseydik, daha farklı bir maç olacaktı." diyen Çalımbay, çok az pozisyona girdiklerini, Gençlerbirliğinin de iyi kapandığını kaydetti.

Eskişehirsporlu futbolcu Sezer Öztürk ise Gençlerbirliği maçından üç puan alamadıkları için üzgün olduklarını ifade ederek, ilerleyen haftalarda bu kaybı telafi edeceklerini dile getirdi.

-DOLL: BİR PUAN ALMAK BİZİ SEVİNDİRDİ-

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Thomas Doll da, iki takımın da iyi bir Süper Lig mücadelesi ortaya koyamadığını ve çok top kaybedip bireysel hatalar yaptığını vurguladı.

Peşlerinden gelen şanssızlığı bir türlü kıramadıklarını işaret eden Doll, " İkinci yarıda da pozisyonları girdik, ancak değerlendiremedik. Eskişehirspor gibi bir takıma karşı deplasmanda bir puan almamız bizi sevindirdi. İkinci yarıda topa sahip olamadık. Topa sahip olamayınca istediklerimizi yapamadık.'' şeklinde konuştu.

Benzer İçerikler

Perşembe Sohbetleri

Konu: Nitelikli Teknik İnsan Nasıl Yetişir
Konuşmacı: Doç. Dr. Osman Nuri ÇELİK
Tarih: 18 Nisan 2019
Saat: 20:00
Yer: Türk Ocağı Binası

Sosyal Medya

Gençlik Kolları
Cumartesi Sohbetleri

Konu: Ekim Ayında Başlayacaktır
Konuşmacı:
Tarih:
Saat:
Yer: Sivrioğlu Konağı

Eskişehir

Eskişehir Hava Durumu

Tavsiye Linkler

Gün Olur Asra Bedel Fatih Harbiye Ömer Seyfettin Seçme Hikayeler
Türk Ocakları| Türk Ocakları Tarihçe| Türk Ocakları Kurucuları| Atatürk ve Türk Ocakları| Türk Ocakları Tüzüğü| Türk Ocaklarından Haberler
Copyright @ Eskişehir Türk Ocağı & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi