Eskişehir Basını (19 Haziran 2010)TCDD Genel Müdürü Süleyman Karaman, 1 Temmuz'dan itibaren Yüksek Hızlı Tren'in 07.00 ile 19.00 saatleri arasında saat başı olacağını söyledi.

İSTİKBAL: 'Sağlık ordusunun yeni neferleri'

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tıp Fakültesi'ndeki 160 öğrenci, düzenlenen mezuniyet töreniyle diplomalarını aldı.

Senegal  TÜRK İŞADAMLARI DERNEK BAŞKANI'NDAN ZİYARET

Senegal Türk İşadamları Dernek Başkanı Djibril Beye ile ESO Yönetim Kurulu Üyeleri Rıza Zeydan ve Ercan Tezcan, EGSİAD Genel Koordinatörü Muhammed Nebi Yıldızbaşı, Vali Mehmet Kılıçlar'ı makamında ziyaret etti.

Senegal'li iş adamlarının çalışmaları hakkında Vali Mehmet Kılıçlar?a bilgiler veren ve Eskişehir'i çok beğendiklerini ifade eden Beye, ziyaret sonunda Vali Kılıçlar'a ülkesine özgü, kardeşliği ifade eden Senegal Kardeşlik Türkiye isimli gemi maketi hediye etti.

Eskişehir hakkında kısa bir bilgi veren Vali Kılıçlar da, Dernek Başkanı Beye'ye günün anısına lületaşından yapılmış pipo hediye etti.
MİLLİ İRADE: 'İşbirliği gelecek için ümit verici'

Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu'nun (TUSKON) davetlisi olarak Türkiye'de bulunan Senegal'li işadamları heyeti, Eskişehir Sanayi Odası'nı (ESO) ziyaret etti.

Sakarya: 'Emniyete sansür tepkisi'

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tıp Fakültesi Psikiyatri Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cem Kaptanoğlu, Emniyet Genel Müdürlüğü'nün bazı bilgileri kamuoyu ile paylaşmamasına tepki gösterdi.

SONHABER: 'Kendi kendimize yeteceğiz'

CHP Eskişehir Milletvekili Murat Sönmez, Alpu ilçesine yaptığı ziyarette, Türkiye'nin CHP iktidarında yeniden kendi kendine yeten bir ülke haline geleceğini söyledi.

ŞEHİR: 'Müdürden salvo'

Odunpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhittin Adıyaman, karne töreninde yaptığı konuşmayla büyük alkış topladı.
ANADOLU: 'Eskişehir'in eksiği güven'

Eskişehir'in zaman zaman tartışılan sorunu beşeri sermaye ilişkileri ve birlikte iş yapma meselesi tez konusu oldu.

Benzer İçerikler

Perşembe Sohbetleri

Konu: Nitelikli Teknik İnsan Nasıl Yetişir
Konuşmacı: Doç. Dr. Osman Nuri ÇELİK
Tarih: 18 Nisan 2019
Saat: 20:00
Yer: Türk Ocağı Binası

Sosyal Medya

Gençlik Kolları
Cumartesi Sohbetleri

Konu: Ekim Ayında Başlayacaktır
Konuşmacı:
Tarih:
Saat:
Yer: Sivrioğlu Konağı

Eskişehir

Eskişehir Hava Durumu

Tavsiye Linkler

Gün Olur Asra Bedel Fatih Harbiye Ömer Seyfettin Seçme Hikayeler
Türk Ocakları| Türk Ocakları Tarihçe| Türk Ocakları Kurucuları| Atatürk ve Türk Ocakları| Türk Ocakları Tüzüğü| Türk Ocaklarından Haberler
Copyright @ Eskişehir Türk Ocağı & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi