Halil Ünal Es-Es İçin İddialı Konuştu

 Gerek Antalya gerekse Eskişehirspor ligde iyi futbol oynayan ekiplerden. Pazar günkü maçın da zevkli geçeceğine inanıyorum. Artık deplasmanlarda da 3 puan serisine başlamak istiyoruz. Çünkü takımımız daha yeni yeni toparlanıyor. Sakatlar ancak iyileşiyor. Talihsiz bir dönem yaşadık. Sakatlar ardı ardına geldi. Şimdi hem onlar iyileşiyor. Hem de yeni transferler formlarını bulup, takıma adapte oluyor. Hepsi bir araya geldiğinde önemli başarılar elde edeceğime inanıyorum” dedi.
Çalımbay hocanın da arkasında olduklarını belirten başkan Ünal “Ayrıca pek çok aksiliğe rağmen takımımızı ligin önemli bir yerinde bulunduran hocamıza ve futbolcu heyetimize de tam desteğimi veriyorum. Çünkü puan sıralamasında bizim üzerimizdeki olan takımlar belli. Ligin çok iyi takımlar. Bizde onlardan birisiyiz. Şimdi ortada bu başarı varken hocamıza karşı ağır eleştiriler yapılmasını yanlış buluyorum. Eleştiri yapanlar önce puan cetvelini eline alıp incelemesi gerekli. Çalımbay ve futbolcular takımı buraya getirdi. Kimse bu başarıyı görmezden gelip konuşmasın. Ben teknik ekibimin ve kadromun arkasındayım. Bu yıl en iyi yerde ligi bitireceğiz” dedi.

Benzer İçerikler

Perşembe Sohbetleri

Konu: Nitelikli Teknik İnsan Nasıl Yetişir
Konuşmacı: Doç. Dr. Osman Nuri ÇELİK
Tarih: 18 Nisan 2019
Saat: 20:00
Yer: Türk Ocağı Binası

Sosyal Medya

Gençlik Kolları
Cumartesi Sohbetleri

Konu: Ekim Ayında Başlayacaktır
Konuşmacı:
Tarih:
Saat:
Yer: Sivrioğlu Konağı

Eskişehir

Eskişehir Hava Durumu

Tavsiye Linkler

Gün Olur Asra Bedel Fatih Harbiye Ömer Seyfettin Seçme Hikayeler
Türk Ocakları| Türk Ocakları Tarihçe| Türk Ocakları Kurucuları| Atatürk ve Türk Ocakları| Türk Ocakları Tüzüğü| Türk Ocaklarından Haberler
Copyright @ Eskişehir Türk Ocağı & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi