İzmit Şubesi: Türk Yurdu Yenilendi

İzmit Şubesi: Türk Yurdu Yenilendi

Göreve geldiği günden itibaren projelerini hayata geçirmeye başlayan İzmit Türk Ocakılar basım tekniği ve yenilenen tasarımı ile 102 yıllık ülküsünü her sayfasında barındıran Türk Yurdu dergisini okuyucuları ile buluşturmaya başladı.

Daha ilk aydan abone sayısını 3 katına çıkardıklarını belirten Ocak Başkanı Yücel Alpay DEMİR obone sayımız kıs bir zaman içerisinde hedeflerimizin üzerine çıkacak, dedi.

Dergimize olan ilgi bizide şaşırttı dergimizi ve derdimizi anlattımız herkes kapılarını ve yüreğini açıyor, biz bütün Türkiyenin ocağıyız gitmediğimiz yer kalmayacak, ocak yönetim kurulu üyelerimizin çabası ve gayreti çok fazla inşallah geleceğin devlet adamları bu ocağın mensubu ünüversiteli gençlerimizden çıkacak ve vatanımıza hizmet edecekler dedi.

Ocağımızın faaliyetlerinde ve Dergimizin milletimize ulaşmasında yoğun gayret sarf eden başta Mahmut EKMEN hocam olmak üzere, Hakan ELMAS'a Yrd. Doç. Tekin YEKEN hocama Emre DENİZBİLGİNİ hanımefendiye Osman ÖZMEN, Yılmaz DANACI ve Gökmen TÜRENGÜL beylere 've Gençlik kolarımızın sorumlusu Mehmet Oğuzhan ALTUN'a minnet ve şükranlarımı sunarım dedi.

27 ocak pazartesi saat 10.00 da ocağımızın bulunduğu sokaktaki iş yerlerini ziyaret edip ocağımıza davet edeceğiz diyen Yücel Alpay DEMİR o gün bütün Türk Milliyetçilerini yanımızda görmek isteriz diyerek açık davette bulundu.

Bu yazi 60 defa okundu.

 

Benzer İçerikler

Perşembe Sohbetleri

Konu: Nitelikli Teknik İnsan Nasıl Yetişir
Konuşmacı: Doç. Dr. Osman Nuri ÇELİK
Tarih: 18 Nisan 2019
Saat: 20:00
Yer: Türk Ocağı Binası

Sosyal Medya

Gençlik Kolları
Cumartesi Sohbetleri

Konu: Ekim Ayında Başlayacaktır
Konuşmacı:
Tarih:
Saat:
Yer: Sivrioğlu Konağı

Eskişehir

Eskişehir Hava Durumu

Tavsiye Linkler

Gün Olur Asra Bedel Fatih Harbiye Ömer Seyfettin Seçme Hikayeler
Türk Ocakları| Türk Ocakları Tarihçe| Türk Ocakları Kurucuları| Atatürk ve Türk Ocakları| Türk Ocakları Tüzüğü| Türk Ocaklarından Haberler
Copyright @ Eskişehir Türk Ocağı & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi