İzmit Türk Ocağı Vali Ercan Topaca Ziyareti

İzmit Türk Ocağı Vali Ercan Topaca Ziyareti

İzmit Türk Ocağı başkanı Yücel Alpay DEMİR ve yönetim kurulu üyeleri ilk resmi ziyaretini Kocaeli valisi Ercan TOPACA'ya gerçekleştirdi.
Türk Yurdu dergisi ve 3 aylık planlanan çalışmaların sunum dosyasını vali TOPACA ya hediye eden DEMİR yoğun bir hizmet dönemine bismillah dedik valimizi ziyaret etmek ve yapacağımız hizmetler hakkında bilgi vermek için geldik, pazartesi sabah 09.30 da ocağımızdan çıkacağız geri geldiğimizde muhakkak misafirlerimiz ile geleceğiz dedi.

Ocak başı sohbetlerimiz genel merkezimizin tavsiye ettiği konularda her ay yapılacak olup bu görevimizi hizmet ve etkinliğimiz olarak değerlendirmeyeceğiz dedi.

26 şubatta Hocalıya gidip yüreğimizdeki yas ve acıyı orada o acının izlerini ruhunda taşıyan kardeşlerimiz ile paylaşacağız, 18 martta inşallah yürüyüş yoluna tarihi yönü olan görsel müze kuracağız nisan ayındada inşallah kocaeli kitap fuarında Türk Yurdu dergimizi temsil edeceğiz dedi.
Vali Ercan TOPACA'nın tavsiye, görüş ve önerilerini alan Türk Ocaklılar samimi geçen sohbetten umutlu ayrıldılar ziyarete Ocak Başkanı Yücel Alpay DEMİR'in yanı sıra başkan vekili yardımcı doçent Tekin YEKEN Mahmut EKEN ve Emre DENİZBİLGİNİ katıldı

Bu yazi 16 defa okundu.

 

Benzer İçerikler

Perşembe Sohbetleri

Konu: Nitelikli Teknik İnsan Nasıl Yetişir
Konuşmacı: Doç. Dr. Osman Nuri ÇELİK
Tarih: 18 Nisan 2019
Saat: 20:00
Yer: Türk Ocağı Binası

Sosyal Medya

Gençlik Kolları
Cumartesi Sohbetleri

Konu: Ekim Ayında Başlayacaktır
Konuşmacı:
Tarih:
Saat:
Yer: Sivrioğlu Konağı

Eskişehir

Eskişehir Hava Durumu

Tavsiye Linkler

Gün Olur Asra Bedel Fatih Harbiye Ömer Seyfettin Seçme Hikayeler
Türk Ocakları| Türk Ocakları Tarihçe| Türk Ocakları Kurucuları| Atatürk ve Türk Ocakları| Türk Ocakları Tüzüğü| Türk Ocaklarından Haberler
Copyright @ Eskişehir Türk Ocağı & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi