İzmit Türk Ocağı Yönetimi Göreve Başladı

İzmit Türk Ocağı Yönetimi Göreve Başladı

İlk hayırlı olsun ziyareti Kocaeli Ülkü Ocağından Türk Ocağı başkanlığına pazar günü seçilen Yücel Alpay DEMİR ' e ilk ziaret Kocaeli Ülkü Ocakları başkanı İbrahim ÖZCAN tarafından yapıldı.

Yeni görevlerinde haşarılar dileyen özcan hayırlı olsun dileklerinde bulundu. İkinci ziyaret yine aynı gün 3. defa seçilen Kocaeli Ardahanlılar dernek başkanı öğretim görevlisi Seyfidar ÇOBAN tarafından yapıldı. Derneğimizin üyesi olan Yücel Alpay DEMİR ' in milli mücadelenin ilk adımı olan bu kutsal ocağa başkan olmasından gurur duduk diyen ÇOBAN yapılacak tüm etkinliklerde ocağımızın ve başkanımızın yanında olacağız dedi. Misafirlerine güzel dilek ve hayır duaları için teşekkür eden Yücel Alpay DEMİR biz artırdığımız maddi ve vakdi imkanlar ile deği herşeyimiz ile var gücümüz ile hizmet edeceğiz eski başkan ve yöneticilerimizi ve tüm üye ve gönüldaşlarımızında bu hizmetin içinde bulunup sevabından faydalanmasına çalışacağız diyerek Zahmeti biz Rahmeti milletimize olur inşallah dierek sözlerine son verdi.

Bu pazar günü saat 17.30 da insanlığın kurtuluşu için gönderilen Peygamber efendimiz'in  s.a.s doğduğu gecede Mevlit kandilinde Türk Ocağında okunacak mevlid için bütün kocaeli halkını davet etti ocağımızın yüreğimizin ölçüsü ebatı yoktur. Gelin bu kutsal ocakta birlikte amin diyelim dedi.

Bu yazi 10 defa okundu.

 

Benzer İçerikler

Perşembe Sohbetleri

Konu: Nitelikli Teknik İnsan Nasıl Yetişir
Konuşmacı: Doç. Dr. Osman Nuri ÇELİK
Tarih: 18 Nisan 2019
Saat: 20:00
Yer: Türk Ocağı Binası

Sosyal Medya

Gençlik Kolları
Cumartesi Sohbetleri

Konu: Ekim Ayında Başlayacaktır
Konuşmacı:
Tarih:
Saat:
Yer: Sivrioğlu Konağı

Eskişehir

Eskişehir Hava Durumu

Tavsiye Linkler

Gün Olur Asra Bedel Fatih Harbiye Ömer Seyfettin Seçme Hikayeler
Türk Ocakları| Türk Ocakları Tarihçe| Türk Ocakları Kurucuları| Atatürk ve Türk Ocakları| Türk Ocakları Tüzüğü| Türk Ocaklarından Haberler
Copyright @ Eskişehir Türk Ocağı & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi