Karabağ Azadlık Teşkilatı Başkanı ve Karabağ Gazileri Türk Ocakları ziyaret ettiler

Karabağ Azadlık  Teşkilatı Başkanı ve Karabağ Gazileri Türk Ocakları ziyaret ettiler

Karabağ Azadlık Teşkilatı Başkanı Akif Nagi Kazak ve beraberindeki Karabağ Gazileri, Hanım Halilova rehberliğinde, Genel Merkez’imize ziyarette bulunmuşlardır. Karşılama heyetinde Genel Başkanımız Prof. Dr. Mehmet Öz, Genel Sekreterimiz Prof. Dr. Orhan Kavuncu, Genel Sekreter Yardımcımız Prof. Dr. Mehmet Şahingöz ve Yönetim Kurulu Üyemiz Dr. Fahri Atasoy bulunmuştur.
Sohbette, Türk Ocakları’nın tarihi ve bu günü konuşulmuş, Genel Başkan’ımız Türk Ocakları’nın kurucuları ve sonraki dönem yöneticileri arasında Türkiye’ye dışarıdan gelen soydaşlarımızın da bulunduğunu, bunlar arasında Azerbaycanlı Ahmet Ağaoğlu’nu ve Hüseyin Zade Ali’yi her zaman şükranla andığımızı anlatmıştır. Akif Nagi Kazak da, Karabağ meselesi hakkında bilgi vermiş, beraberindeki gazileri tek tek tanıtmış, Türk Ocakları’nın Hocalı Katliamı’nı ve genel olarak Karabağ meselesini daima gündemde tuttuğunu bildiklerini söylemiş ve teşekkür etmiştir.

 

Benzer İçerikler

Perşembe Sohbetleri

Konu: Salgın Tehlikesi Nedeniyle Sohbetlerimiz Ertelenmiştir
Konuşmacı: Bilahare duyurulacaktır
Tarih: 16 Mart 2020
Saat: 20:00
Yer: Sivrioğlu Konağı / Odunpazarı

Sosyal Medya

Gençlik Kolları
Cumartesi Sohbetleri

Konu: Ekim Ayında Başlayacaktır
Konuşmacı:
Tarih:
Saat:
Yer: Sivrioğlu Konağı

Eskişehir

Eskişehir Hava Durumu

Tavsiye Linkler

Türk Ocakları| Türk Ocakları Tarihçe| Türk Ocakları Kurucuları| Atatürk ve Türk Ocakları| Türk Ocakları Tüzüğü| Türk Ocaklarından Haberler
Copyright @ Eskişehir Türk Ocağı & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi