Kocaeli’de Türk Yurdu Rüzgari

Kocaeli’de Türk Yurdu Rüzgari

Seçildikleri günden beri Türk Ocağını ve Türk Yurdu Dergisini kentimizin her kesimine ulaştırmayı  hedefleyen Kocaeli Türk Ocağı yöneticilerinin bu haftaki ziyaretcisi Cumhuriyet Halk Partisinin genç ilçe yöneticilerinden Neslihan Merve AKTAŞ.

Ziyaretten Duyduğu memnuniyeti dile getiren Ocak Başkanı Yücel Alpay DEMİR, bizler 102 yıldır milletimizin tamamına hizmeti ülkü edinen bu ocağa hizmet için buradayız, hiç kimseye ait olamayacak kadar büyük ve önemli değerlerimiz var, bizi var eden bu değerler Dindarlığımız, iman ve inanç duygularımız , Milliyet ve vatanseverlik duygularımız ile Devletimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk' e olan sevgi ve bağlılğımızdır. Bunlar devletimizin ve milletimizin sarsılmaz birliğini oluşturan en önemli yapı taşlarıdır. Her zorlukta, bu değerlere milletce sarılarak ayakta durmuşuz, Mevzubahis, Vatanımızın Birlik ve bütünlüğü, Devletimizin ve milletimizin yüce menfaatleri olduğunda, siyasette dahil olmak üzere herşey teferruattır zaten amaç milletimize daha iyi hizmet için yarış olmalı ve Amacı Milletine ve Devletine hizmet olan insanımız bu değerleri ihmal etmemelidir dedi.

Türk Ocağını ve Türk Yurdu dergisini basında çıkan etkinliklerinden sonra duyduğunu tanımak ve her ay düzenlenen sohbet ve konferanslarına katılmak istediğini belirten Neslihan Merve AKTAŞ, değerli fikir adamlarının yazdığı asırlık Türk Yurdu Dergisi  ve Türk Ocaklarını siyaset üstü bir kurum olduğu ve milletimizin tamamını kucaklamak gibi önemli bir görevi üstlendiği için herkesin ve her kesimin alaka göstermesini gerektiğini belirtti.

Bu yazi 15 defa okundu.

 

Benzer İçerikler

Perşembe Sohbetleri

Konu: Nitelikli Teknik İnsan Nasıl Yetişir
Konuşmacı: Doç. Dr. Osman Nuri ÇELİK
Tarih: 18 Nisan 2019
Saat: 20:00
Yer: Türk Ocağı Binası

Sosyal Medya

Gençlik Kolları
Cumartesi Sohbetleri

Konu: Ekim Ayında Başlayacaktır
Konuşmacı:
Tarih:
Saat:
Yer: Sivrioğlu Konağı

Eskişehir

Eskişehir Hava Durumu

Tavsiye Linkler

Gün Olur Asra Bedel Fatih Harbiye Ömer Seyfettin Seçme Hikayeler
Türk Ocakları| Türk Ocakları Tarihçe| Türk Ocakları Kurucuları| Atatürk ve Türk Ocakları| Türk Ocakları Tüzüğü| Türk Ocaklarından Haberler
Copyright @ Eskişehir Türk Ocağı & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi