Kocaeli Şubesi İlgi Odağı

Kocaeli Şubesi İlgi Odağı

Kocaeli Türk Ocağı herkesin ocağı söyleminden sonra her kesimin ilgi odağı oldu. Derneklerin ve siyasetçilerin sıklıkla ziyaret ettiği Türk Ocağı hergün kocaelinin farklı ilçelerinden gelen konuklarını ağırlıyor.

Bu haftaki konuklar körfez ilçenin tanınmış siyasetçilerinden Ahmet MERCAN ve ekibi oldu

Milliyetçi Hareket Partisi körfez ilçe başkanlığı dönemindeki başarılı çalışmaları ile siyasete ivme kazandıran MERCAN ve dönemindeki yöneticileri eski çalışma arkadaşları

Türk Ocağı Kocaeli Şubesi yeni başkanı Yücel Alpay DEMİR ve yeni yönetimi ziyaret etti

Ziyarete Ahmet MERCAN'ın yanı sıra Mustafa YILDIRIM, Ergün DEMİRELLİ, Gürbüz ASLAN ve Mustafa SARICI katıldı, Ziyarette ocak Yöneticileri, Yrd. Doç. Tekin YEKEN, Mahmut EKMEN ve Osman ÖZMEN'de ev sahipliği yaptı.

Ziyarette Türk Yurdu Dergisine abone olan konuklar, Ocağımızın ve yayın organı olan Türk Yurdu Dergisinin varlığı milli kimliğimiz ve milletimizin yarınları için önemlidir dedi.

Ziyaretçilere teşekkür eden Ocak Başkanı Yücel Alpay DEMİR, kapımız herkese açık yüreğimizde herkese yer var, ön yargılarımız yok, bizim için Türk Yurdu dergisi ve abone sayısını arttırmak tek hedeftir. Bu yıl en önemli etkinliklerimizi Türk Yurdu aboneleri ile gerçekleştireceğiz amacımız gelecek yıllara artarak devam eden kalıcı Türk Yurdu abonelik sistemidir dedi.

Bu yazi 11 defa okundu.

 

Benzer İçerikler

Perşembe Sohbetleri

Konu: Nitelikli Teknik İnsan Nasıl Yetişir
Konuşmacı: Doç. Dr. Osman Nuri ÇELİK
Tarih: 18 Nisan 2019
Saat: 20:00
Yer: Türk Ocağı Binası

Sosyal Medya

Gençlik Kolları
Cumartesi Sohbetleri

Konu: Ekim Ayında Başlayacaktır
Konuşmacı:
Tarih:
Saat:
Yer: Sivrioğlu Konağı

Eskişehir

Eskişehir Hava Durumu

Tavsiye Linkler

Gün Olur Asra Bedel Fatih Harbiye Ömer Seyfettin Seçme Hikayeler
Türk Ocakları| Türk Ocakları Tarihçe| Türk Ocakları Kurucuları| Atatürk ve Türk Ocakları| Türk Ocakları Tüzüğü| Türk Ocaklarından Haberler
Copyright @ Eskişehir Türk Ocağı & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi