Kocaeli Türk Ocağına Büyük Birlik Ziyareti

Kocaeli Türk Ocağına Büyük Birlik Ziyareti

İlimizin akademik sohbetleri ile milli ve manevi günlerde halkla bütünleşen en etkili Sivil Toplum kuruluşu olan Türk Ocaklarının bu haftaki konukları Büyük Birlik Partisinin belediye başkan adayları oldu.

Samimi sohbetler ve adayların projelerini açıkladığı sohbette Merhum Muhsin YAZICIOĞLU'nun vefatına dair şüpheler ve hala aydınlanamamasıda konuşularak , üzüntüler dile  getirildi.

Kocaeli Türk Ocağına büyük hizmetlerde bulunmuş eski ocak başksnları Aygutşat SELÇUK ve Şaban UFUK 'un yanı sıra Kocaeli Ardahanlılar Dernek Başkanı Seyfidar ÇOBAN , Zekai KAHYAOĞLU ve ocak yöneticileri katıldı.

Kocaeli Türk Ocağı Başkanı Yücel Alpay DEMİR Hayalini kurduğumuz yarınlar , hayalini kurduğumuz kızıl elma ve hedefimiz Turan ülkümüz  vatanseverlerin birliği ve güçlü kadroları ile mümkündür. varlığı Türk varlığına armağan olan temiz yürekli herkesin duacısıyız diyerek misafirlerini üyelerin soruları ile başbaşa bıraktı.

BBP adayları Şerif GÖREN ve Şenol KARAMUS Türk Ocağındaki samimi ortamın siyasetten uzak ancak hizmetin merkezi havasının kendilerini hep etkilediğini Türk Ocağının söylemleri ve kırmızı çizgilerini siyaset yaparken ilham aldıklarını belirttiler.

Bu yazi 27 defa okundu.

 

Benzer İçerikler

Perşembe Sohbetleri

Konu: Nitelikli Teknik İnsan Nasıl Yetişir
Konuşmacı: Doç. Dr. Osman Nuri ÇELİK
Tarih: 18 Nisan 2019
Saat: 20:00
Yer: Türk Ocağı Binası

Sosyal Medya

Gençlik Kolları
Cumartesi Sohbetleri

Konu: Ekim Ayında Başlayacaktır
Konuşmacı:
Tarih:
Saat:
Yer: Sivrioğlu Konağı

Eskişehir

Eskişehir Hava Durumu

Tavsiye Linkler

Gün Olur Asra Bedel Fatih Harbiye Ömer Seyfettin Seçme Hikayeler
Türk Ocakları| Türk Ocakları Tarihçe| Türk Ocakları Kurucuları| Atatürk ve Türk Ocakları| Türk Ocakları Tüzüğü| Türk Ocaklarından Haberler
Copyright @ Eskişehir Türk Ocağı & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi