Kocaeli Türk Ocağından Atatürkçü Düşünce Derneğine Ziyaret

Kocaeli Türk Ocağından Atatürkçü Düşünce Derneğine Ziyaret

Kocaeli Türk Ocağı başkanı Yücel Alpay DEMİR yönetim kurulu ve gençleri ile birlikte Tek liste ile seçilen ADD kocaeli il  Başkanı Taylan KATAK ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Türk Ocağını Yücel Alpay DEMİR , İsmail Hakkı YILMAZ ocak Gençlerini Berk ÇETİN ve Gizem COŞAR temsil etti.

Yönetim kurulu üyeleri ile misafirlerini karşılayan ADD başkanı taylan KATAK memnuniyetini dile getirerek , önceki dönemlerde temelleri atılan bu iki önemli fikir kulübünün kuvai milliye ruhunu temsil ettiğini ve kuruluş gayelerini ve çizgilerini koruyarak millletimize hizmet etmeye devam edeceklerini belirterek Türk Ocakları ile önümüzdeki dönemde yapılacak etkinliklerde bir arada olacağız dedi.

Hizmet ve sorumluluk alanlarının misak-ı milli sınırlarının dışından başladığını  belirten Yücel Alpay DEMİR , ocağımızda , ilimizde ve ülkemizde sağlanacak birlik ,  hayalini kurduğumuz Türk Birliğinin adımıdır. İslam Birliğinin Avrupa Birliğinin Asya ve Afrika Birliklerinin normal karşılanırken aynı soydan gelenlerin akraba devletlerin hayalini kurduğu Türk Birliği neden olmasın , ve inşallah bu birliği görmek bizlere nasip olacak . Devletimizin dirliği ve milletin birliğine hizmet aşkı ile nüfusu 80 milyona yaklaşan yurdumuzda her vatandaşımızı ailemizin bir ferdi gibi önemsiyoruz. Atatürkçü düşünce derneği ülkemizde önemli hizmetlere imza atmış yetiştirdiği kaliteli vatansever ve Atatürkçü gençler ile varlığını 25 yıldır hassasiyetle sürdürmüştür kapımız herkese açık olduğu gibi add ' li gençlerimizede açıktır Türk Ocağı şartsız birşekilde herkesin ocağı dedi.

Bu yazi 16 defa okundu.

 

Benzer İçerikler

Perşembe Sohbetleri

Konu: Rus İhtilallerinden Sonra Türkiye-Kafkasya İlişkileri ve Türkiye’nin Kafkasya Politikası
Konuşmacı: Prof. Dr. Enis Şahin
Tarih: 3 Ocak 2018
Saat: 20:00
Yer: Türk Ocağı Binası

Sosyal Medya

Gençlik Kolları
Cumartesi Sohbetleri

Konu: Türk Birliğine Giden Altın Yol: Dil Birliği
Konuşmacı: Metehan Kaygı
Tarih: 11.12.2018
Saat: 20.00
Yer: Türk Ocağı Binası

Eskişehir

Eskişehir Hava Durumu

Tavsiye Linkler

Gün Olur Asra Bedel Fatih Harbiye Türkçülüğün Tarihi Ömer Seyfettin Seçme Hikayeler
Türk Ocakları| Türk Ocakları Tarihçe| Türk Ocakları Kurucuları| Atatürk ve Türk Ocakları| Türk Ocakları Tüzüğü| Türk Ocaklarından Haberler
Copyright @ Eskişehir Türk Ocağı & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi