Kocaeli Türk Ocağının Konuğu Hak ve Eşitlik partililer oldu

Kocaeli Türk Ocağının Konuğu Hak ve Eşitlik partililer oldu Kocaeli Türk Ocağının bu haftaki misafirleri Hak ve Eşitlik partililer oldu.

İl Başkanı İlker Akgül ve Büyükşehir belediye başkan adayı Eren TEZGEL ile birlikte il yöneticileri katıldı.

Ocak Başkanı Yücel Alpay DEMİR ve yöneticiler Tekin YEKEN, Mahmut EKMEN, Osman ÖZMEN ve Emre DENİZBİLGİNİ ' nin ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette Hepar adayı Eren TEZGEL Türk Ocaklarının önemine ve Türk Yurdu dergisinin güncel sorunlara ilmi ve milli çözümlerine duyduğu hayranlığı anlattı.

Temel siyasi ilkelerinin halka hizmet olduğuna değinen Eren TEZGEL diğer adaylar hep büyük bütçeler gerektiren projeler açıklarken eğitimi unutuyorlar, biz kazanırsak kitap durakları yaparak genç nesilin kitaba ve akademik yayınlara daha kolay ulaşmasını sağlayacağız dedi.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette İzmit Türk Ocağı Başkanı Yücel Alpay DEMİR, Eren bey Türk Yurdu dergimizi aylık takip eden tek yerel yönetim adayı, bizim amacımız Türk Yurdu dergisinin ulaşmadığı yer kalmasınki Milli meselelerde herhangi bir görüş ayrımı olmadan aynı dili konuşabilelim, aynı ortak paydada buluşabilelim. Devletin dirliği ve Milletin birliği ülküsü ile 102 yıldır Türk varlığına hizmet eden ocağımızın kapıları, iradesi kendi elinde olan, fikirleri ipotek altında olmayan, konuşmaktan korkmayan, farklılıklara saygılı, hoş görülü herkese açık dedi.

Bu yazi 12 defa okundu.

 

Benzer İçerikler

Perşembe Sohbetleri

Konu: Salgın Tehlikesi Nedeniyle Sohbetlerimiz Ertelenmiştir
Konuşmacı: Bilahare duyurulacaktır
Tarih: 16 Mart 2020
Saat: 20:00
Yer: Sivrioğlu Konağı / Odunpazarı

Sosyal Medya

Gençlik Kolları
Cumartesi Sohbetleri

Konu: Ekim Ayında Başlayacaktır
Konuşmacı:
Tarih:
Saat:
Yer: Sivrioğlu Konağı

Eskişehir

Eskişehir Hava Durumu

Tavsiye Linkler

Türk Ocakları| Türk Ocakları Tarihçe| Türk Ocakları Kurucuları| Atatürk ve Türk Ocakları| Türk Ocakları Tüzüğü| Türk Ocaklarından Haberler
Copyright @ Eskişehir Türk Ocağı & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi