Tarihi Fırsat ve Milat -

TARİHİ BİR FIRSAT VE MİLAT!!!

Bugünkü miting,Türk Milletinin hayatında bir dönüm noktası,"ortak bir ruh iklimi"için tarihi bir fırsattır! Siyasi hesap ve düşüncelerin,milli hesap ve düşüncelerin önüne hiç bir zaman geçmemesini anlama bakımından tarihi bir fırsattır.Türk Milletinin içinde filizlenen tefrikanın,bölünmüşlüğün,kırgınlıkların yok edilmesi için bir fırsattır.Bundan sonra milletin bu kadar politize edilmemesi için bir fırsattır.Bir takım değerlerin daima siyasetin üzerinde tutulması ve Türk Milletinin ortak değerleri olduğunu anlama bakımından tarihi bir fırsattır. Şunculuğun,bunculuğun yerine liyakatın,ehliyetin alması,aksine uygulamanın kul hakkı olduğunun anlaşılması bakımından tarihi bir fırsattır.

Türkiye'nin bütün her yerini kendi partimin renkleriyle boyamanın,bütün kadrolarını kendi partimin kadrolarıyla doldurmalıyım anlayışının ne olduğunun anlaşılması bakımından tarihi bir fırsattır.Benim düşüncemde ki insanların hepsi dürüsttür,hepsi namusludur,hepsi ahlaklıdır,içlerinde beceriksiz,ahlaksız,namussuz hiç yoktur;diğerlerinde çok vardır anlayışının sakatlığını anlama bakımından bir fırsattır.

İnsanların bendenci,sendenci,ondancı diye bölünmesinin neye mal olabileceğini anlama bakımından "Tarihi bir fırsat ve milat'tır". Ümit edilir ki;sayın Başbakan'ın dün partililerine yayınladığı genelge bütün partiler tarafından;şu anda Türkiye'yi yönetenler ve yönetme iddiasında olanlar tarafından dikkatle okunur ve ebedi olarak hayata geçirilir.Bir kere daha unutulmasın ve kulaklara küpe olsun ki;başka bir Türkiye yok ve BİZ HEP BİRLİKTE TÜRK MİLLETİYİZ!

Diğer Köşe Yazıları

Perşembe Sohbetleri

Konu: Salgın Tehlikesi Nedeniyle Sohbetlerimiz Ertelenmiştir
Konuşmacı: Bilahare duyurulacaktır
Tarih: 16 Mart 2020
Saat: 20:00
Yer: Sivrioğlu Konağı / Odunpazarı

Sosyal Medya

Gençlik Kolları
Cumartesi Sohbetleri

Konu: Ekim Ayında Başlayacaktır
Konuşmacı:
Tarih:
Saat:
Yer: Sivrioğlu Konağı

Eskişehir

Eskişehir Hava Durumu

Tavsiye Linkler

Türk Ocakları| Türk Ocakları Tarihçe| Türk Ocakları Kurucuları| Atatürk ve Türk Ocakları| Türk Ocakları Tüzüğü| Türk Ocaklarından Haberler
Copyright @ Eskişehir Türk Ocağı & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi