Kutlugün’den Türk Ocaklarına Ziyaret

HABER 3 - MHP Yenimahalle Belediye Başkan Adayı Devran Kutlugün Türk Ocakları Genel Merkezi‘ni ziyaret edip, Türk Ocakları üyesi Nevzat Kösoğlu’ nun vefatı nedeni ile başsağlığı diledi.

- MHP Yenimahalle Belediye Başkan Adayı Devran Kutlugün Türk Ocakları Genel Merkezi‘ni ziyaret edip, Türk Ocakları üyesi Nevzat Kösoğlu’ nun vefatı nedeni ile başsağlığı diledi.

MHP Yenimahalle Belediye Başkan Adayı Kutlugün Türk Ocakları Genel Merkezini ziyaret etti. Türk Ocakları Genel Başkanı Prof. Dr. Mehmet Öz ile görüşen Kutlugün, Türk Ocakları üyesi Nevzat Kösoğlu’nun vefatı sebebi ile başsağlığı dileğinde bulundu. Devran Kutlugün, Türk Ocakları Genel Başkanı Prof. Dr. Mehmet Öz ile Nevzat Kösoğlu’nun Türk Kültür ve Fikir hayatına katkıları ve Ankara kimliği üzerine sohbet etti. Yenimahalle Belediye Başkan Adayı Devran Kutlugün, “Türk Ocakları için, Türk Milleti için büyük bir değeri kaybettik, hepimizin başı sağ olsun” dedi. Türkiye’nin en eski ve en büyük sivil toplum kuruluşlarından olan Türk Ocakları’nın Atatürk’ün bizlere bıraktığı önemli bir miras olduğunu ifade eden Devran Kutlugün, “Türk Ocağı üyelerinin her biri birer gönüllüdürler. Bu manevi değeri günümüzde en iyi şekilde yaşattığınız için size ve üyelerinize teşekkürlerimi bir borç bilirim” şeklinde konuştu.

Mehmet Öz taziye ziyaretinden çok memnun kaldıklarını ifade ederek, kültür ve fikir hayatının çınarlarından biri olan Nevzat Kösoğlu’nu kaybetmenin üzüntüsünü yaşadıklarını ifade etti.

Kaynak: http:www.haber3.com/kutlugunden-turk-ocaklarina-ziyaret-haberi-2263191h.htm

 

Benzer İçerikler

Perşembe Sohbetleri

Konu: Nitelikli Teknik İnsan Nasıl Yetişir
Konuşmacı: Doç. Dr. Osman Nuri ÇELİK
Tarih: 18 Nisan 2019
Saat: 20:00
Yer: Türk Ocağı Binası

Sosyal Medya

Gençlik Kolları
Cumartesi Sohbetleri

Konu: Ekim Ayında Başlayacaktır
Konuşmacı:
Tarih:
Saat:
Yer: Sivrioğlu Konağı

Eskişehir

Eskişehir Hava Durumu

Tavsiye Linkler

Gün Olur Asra Bedel Fatih Harbiye Ömer Seyfettin Seçme Hikayeler
Türk Ocakları| Türk Ocakları Tarihçe| Türk Ocakları Kurucuları| Atatürk ve Türk Ocakları| Türk Ocakları Tüzüğü| Türk Ocaklarından Haberler
Copyright @ Eskişehir Türk Ocağı & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi