Lüleburgaz Türk Ocağı Ocakbaşı Sohbetleri

Lüleburgaz Türk Ocağı Ocakbaşı Sohbetleri

Türk Ocakları Derneği Lüleburgaz Şubesi Ocakbaşı Sohbetlerine bu hafta Trakya Üniversitesi Çağdaş Türk Lehçeleri Bölümü Bölüm Başkanı ve K.Ü Lüleburgaz Meslek Lisesi Müdürü Doç. Dr. Bülent BAYRAM ve Kırklareli Üniversitesi Fars Dili Okutmanı Ilgar BAHARLI katıldı. 21. YÜZYILDA TÜRK DÜNYASI konulu sohbet programına çok sayıda dernek üyesi akademisyen, öğretmen, öğrenci ve misafir katıldı.

Lüleburgaz Türk Ocağı Başkanı av. İbrahim GÜLERYÜZ'ün takdim konuşmasının akabinde Doç. Dr. Bülent BAYRAM Türk Dünyasının sorunları ve bu sorunların çözümü hakkında bilgi ve görüşlerini misafirlere sundu. Programın ikinci bölümünde söz alan Güney Azerbaycan'ın Hamedan bölgesinden gelen K.Ü Fars Dili Okutmanı Ilgar BAHARLI özelde Güney Azerbaycan'dan hareketle Türk Dünyası'nın sorunları ve bu sorunların çözümü noktasında görüşlerini dinleyicilerle paylaştı.Lüleburgaz Türk Ocağı Ocakbaşı Sohbet Programı iki haftada bir cuma akşamları 20.00 - 22.00 saatleri arasında yapılmaktadır.

Bütün halkımız dernek faaliyetlerimize davetlidir.

Bu yazi 32 defa okundu.

 

Benzer İçerikler

Perşembe Sohbetleri

Konu: Nitelikli Teknik İnsan Nasıl Yetişir
Konuşmacı: Doç. Dr. Osman Nuri ÇELİK
Tarih: 18 Nisan 2019
Saat: 20:00
Yer: Türk Ocağı Binası

Sosyal Medya

Gençlik Kolları
Cumartesi Sohbetleri

Konu: Ekim Ayında Başlayacaktır
Konuşmacı:
Tarih:
Saat:
Yer: Sivrioğlu Konağı

Eskişehir

Eskişehir Hava Durumu

Tavsiye Linkler

Gün Olur Asra Bedel Fatih Harbiye Ömer Seyfettin Seçme Hikayeler
Türk Ocakları| Türk Ocakları Tarihçe| Türk Ocakları Kurucuları| Atatürk ve Türk Ocakları| Türk Ocakları Tüzüğü| Türk Ocaklarından Haberler
Copyright @ Eskişehir Türk Ocağı & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi