Samsun Türk Ocağı Gençlik Kolundan "Postmoder​nizm ve Türçülük" Konferansı

Samsun Türk Ocağı Gençlik Kolundan "Postmoder​nizm ve Türçülük" Konferansı

Türk Ocakları Samsun Şubesi Gençlik Kolları Koordinatörlüğünce tertip edilen “Postmodernizm ve Türkçülük” başlıklı konferans, 7 Aralık Cumartesi günü saat 13:30’da, Dr. Fethi Tevetoğlu Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Fırat Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi Fırat KARGIOĞLU’nun verdiği konferansta, "Postmodernizm nedir, hangi anlamlara gelmektedir? Modernizm ve postmodernizmin ayrıldığı noktalar nelerdir? Postmodernizmin dinler, ideolojiler ile olan ilişkisi nedir? Bu ilişkinin yarattığı olumlu ve olumsuz sonuçlar nelerdir? Bir dünyagörüşü, ideoloji olarak Türk milliyetçiliği postmodern felsefeden kendine nasıl bir pay çıkarabilir? Postmodern ürünler üzerinde milliyetçilik vurgusu nasıl yapılabilir?" gibi sorulara cevaplar arandı.

Samsunlu Ocaklıların ve öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği konferansın ardından Türk Ocakları Samsun Şubesi Gençlik Koordinatörü Arş. Gör. Mehmet Emre ÇELİK tarafından, konuşmacı Öğr. Gör. Fırat KARGIOĞLU’na plaket takdim edildi.

Bu yazi 14 defa okundu.

 

Benzer İçerikler

Perşembe Sohbetleri

Konu: Nitelikli Teknik İnsan Nasıl Yetişir
Konuşmacı: Doç. Dr. Osman Nuri ÇELİK
Tarih: 18 Nisan 2019
Saat: 20:00
Yer: Türk Ocağı Binası

Sosyal Medya

Gençlik Kolları
Cumartesi Sohbetleri

Konu: Ekim Ayında Başlayacaktır
Konuşmacı:
Tarih:
Saat:
Yer: Sivrioğlu Konağı

Eskişehir

Eskişehir Hava Durumu

Tavsiye Linkler

Gün Olur Asra Bedel Fatih Harbiye Ömer Seyfettin Seçme Hikayeler
Türk Ocakları| Türk Ocakları Tarihçe| Türk Ocakları Kurucuları| Atatürk ve Türk Ocakları| Türk Ocakları Tüzüğü| Türk Ocaklarından Haberler
Copyright @ Eskişehir Türk Ocağı & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi