Turhal Şubesi Olarak Mhp Seçim Bürosuna İadeyi Ziyaret

Turhal Şubesi Olarak Mhp Seçim Bürosuna İadeyi Ziyaret

 

 

TÜRK OCAKLARI TURHAL ŞUBESİ  OLARAK  MHP SEÇİM BÜROSUNA İADEYİ  ZİYARETTE BULUNDU.

Türk Ocakları Turhal şubesi milliyetçi Hareket partisi seçim bürosuna yapmış olduğu  iadeyi ziyaret kapsamında MHP ilçe başkanı Veyis Zorlukuş ve belediye başkan adayı Dr. Bekir Baklacı ile partililer tarafından ilgiyle karşılandı.

Yapılan ziyaret kapsamında MHP İlçe Başkanı Sayın Veyis Zorlukuş Türk Ocaklarının yapmış olduğu ziyaretten duymuş olduğu memnuniyetini dile getirirken seçim çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Daha sonra Türk Ocakları Turhal şube başkanı Alparslan Çelik partililere hitaben konuşma yaptı.

Şube başkanımız Alparslan Çelik konuşmalarında:

‘’Bilindiği gibi geçtiğimiz  günlerde seçim çalışmaları kapsamında MHP teşkilatı olarak Türk ocakları şubemize yapmış oldukları  ziyaret vesilesiyle  Türk Ocakları adına iadeyi ziyaret için buradayız;

Türk Ocakları, kuruluşundan itibaren, günlük siyasi çekişmelerin dışında kalmaya büyük çaba sarf ederek, hiçbir siyasi partinin yan kuruluşu olmadığı gibi, siyasi parti, kuruluş ve sivil toplum kuruluşlarının ne karşısında olmuş, ne de alternatifi durumuna düşmüştür.

Ancak..

Misyonuna yakın olanlarla işbirliği yapmaktan onur duymuş, güç birliği yapmış, misyonumuza ters düşenleri de milli birliğimiz, bütünlüğümüz ve milletimizin bekası için uyarmayı da görev bilmiştir.

Türk Milliyetçiliği ve kızıl elma noktasında Türk Ocaklarının ve Türk Milliyetçilerinin siyasi  hareketi ile milli ülkü ve mefkuremizin bir olduğunu biliyoruz.

Bu bağlamda Türk Ocaklarının bu unsurları taşımayan kimsenin yanında olmayacağını, bu değerlere sahip çıkanlarında her zaman yanında olacağını bilmenizi isteriz.

Turhal’ımız, memleketimiz adına ileri görüşünüz ve tecrübeniz sağlam kişiliğinizle geleceğe dair yararlı ve güzel şeyler yapacağınıza inanıyoruz. Turhal’da tüketen bireyler değil üreten bireyler olmak istiyoruz, istikrarlı üreten toplum çalışan gençlik görmek istiyoruz, uluslar arası toplumda yıllardır gördüğümüz ırksal, dinsel, mezhepsel ve siyasal ayrıştırmaların memleketimizde görmek istemiyoruz.

Toplumsal barışa ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde inancımıza ve ülkülerimize değer veren bir başkana ihtiyacımız var ve sizinde bu değerlere sahip olduğunuza inanıyoruz.

Sayın başkan ve değerli hemşerilerim sizleri saygı ve hürmetle selamlıyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun. 

TURHAL TÜRK OCAKLARI
BASIN BÜROSU

Bu yazi 16 defa okundu.

 

Benzer İçerikler

Perşembe Sohbetleri

Konu: Nitelikli Teknik İnsan Nasıl Yetişir
Konuşmacı: Doç. Dr. Osman Nuri ÇELİK
Tarih: 18 Nisan 2019
Saat: 20:00
Yer: Türk Ocağı Binası

Sosyal Medya

Gençlik Kolları
Cumartesi Sohbetleri

Konu: Ekim Ayında Başlayacaktır
Konuşmacı:
Tarih:
Saat:
Yer: Sivrioğlu Konağı

Eskişehir

Eskişehir Hava Durumu

Tavsiye Linkler

Gün Olur Asra Bedel Fatih Harbiye Ömer Seyfettin Seçme Hikayeler
Türk Ocakları| Türk Ocakları Tarihçe| Türk Ocakları Kurucuları| Atatürk ve Türk Ocakları| Türk Ocakları Tüzüğü| Türk Ocaklarından Haberler
Copyright @ Eskişehir Türk Ocağı & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi