Turhal Şubesine Ziyaret

Turhal Şubesine Ziyaret

MHP İLÇE TEŞKİLATI VE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI DR. BEKİR BAKLACI TÜRK OCAĞI TURHAL ŞUBESİNİ ZİYARET ETTİ.

Türk Ocağı Turhal şube başkanı Alparslan Çelik şubemizi ziyaretleriyle onura eden MHP ilçe başkanı Veyis Zorlukuş, belediye başkan adayı Dr. Bekir Baklacı, yönetim kurulu üyeleri, Gökhan Bozkurt, Yüksel Ağar, İbrahim Yavuz, Feramuz Özübek ile Ülkü Ocakları yönetim kurulu üyesi Ömer Çelik, ve geçlerin’de yer aldığı ziyaretten ötürü Türk ocakları yönetim kurulu adına teşekkürlerini iletti.

Şube başkanımız Alparaslan Çelik öncelikle milliyetçi hareket partisi belediye başkan adayı sayın Dr. Bekir Baklacı Türk Ocakları Erbaa şube kurucusu ve başkanlığını yapması açısından Turhal Türk Ocakları bakımından farklı bir yeri olduğunu, misafir değil ev sahibi sıfatında olduğunu vurguladı.

Ziyaret kapsamında milliyetçi hareket partisi belediye başkan adayı Dr. Bekir Baklacı ve ilçe başkanı Veyis Zorlukuş yönetim kurulumuza ve üyelerimize hitaben memnuniyetlerini dile getirdi. ve seçim kampanyaları kapsamında hiçbir şekilde her türlü ayrımcılığa fırsat vermeyeceklerini , geçimini ve karnını Turhal da doyuran her ferdimizin Turhallı olacağını, ayrıştıran değil birleştiren olacağını, ve öncelikli hedeflerinin işsizlik ve ekonomik sorunlar bakımdan göç veren değil göç alan şehircilik anlayışıyla yöneteceğini, tüm bu çalışmalar kapsamında ekonomik sorunların giderileceğini sosyal ve kültürel çalışmalarla birlikte Turhal’ımızı yakıştığı noktalara taşıyacaklarını beyan eden sayın Dr. Bekir Baklacı son olarak Türk Ocaklarından duyduğu memnuniyetini dile getirdi.

Bu yazi 10 defa okundu.

 

Benzer İçerikler

Perşembe Sohbetleri

Konu: Nitelikli Teknik İnsan Nasıl Yetişir
Konuşmacı: Doç. Dr. Osman Nuri ÇELİK
Tarih: 18 Nisan 2019
Saat: 20:00
Yer: Türk Ocağı Binası

Sosyal Medya

Gençlik Kolları
Cumartesi Sohbetleri

Konu: Ekim Ayında Başlayacaktır
Konuşmacı:
Tarih:
Saat:
Yer: Sivrioğlu Konağı

Eskişehir

Eskişehir Hava Durumu

Tavsiye Linkler

Gün Olur Asra Bedel Fatih Harbiye Ömer Seyfettin Seçme Hikayeler
Türk Ocakları| Türk Ocakları Tarihçe| Türk Ocakları Kurucuları| Atatürk ve Türk Ocakları| Türk Ocakları Tüzüğü| Türk Ocaklarından Haberler
Copyright @ Eskişehir Türk Ocağı & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi