Türk Ocakları Rize Şebesi yeni binası açılışı ve panel

Türk Ocakları Rize Şebesi yeni binası açılışı ve panel

Türk Ocağı Rize Şubesi’nce, Cumhuriyet’in 90. yılında Cumhuriyet Konferansı verilirken, konferansın ardından Rize Şubesi’nin yeni yeri Vali Nurullah Çakır tarafından kesilen kurdela ile açıldı.

Türk Ocağı Rize Şubesi’nce İ.Kahraman Kültür Merkezinde düzenlenen ve salonun tıklım tıklım dolduğu konferansa konuşmacı olarak; TOBB ETÜ Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı ve Türk Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Yusuf Sarınay, Türk Ocakları Yönetim Kurulu Üyesi ve Karadeniz Bölge Sorumlusu Prof.Dr. Filiz Avşar ile Genel Sekreter Yardımcısı Prof.Dr. Mehmet Şahingöz katıldılar.

Türk Ocağı Rize Şube Başkanı Turan Aslan Mercan tarafından yapılan açılış konuşması sonrası Cumhuriyet’i anlatan konuşmacılar, Türkiye Cumhuriyeti devletinin tehlikeli bir süreçten geçtiği üzerinde durdular.

Daha sonra Türk Ocağı Rize Şubesinin, Menderes Bulvarı İslampaşa Durakları önü İslamoğlu Apt. K.2 adresindeki yeni yerinin açılışı dualarla yapıldı. Açılış kurdelasını Genel Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi akademisyenlerle birlikte kesen Rize Valisi Nurullah Çakır, köklü bir kuruluş olan Türk Ocakları Rize Şubesinin yeni yerinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

Benzer İçerikler

Perşembe Sohbetleri

Konu: Nitelikli Teknik İnsan Nasıl Yetişir
Konuşmacı: Doç. Dr. Osman Nuri ÇELİK
Tarih: 18 Nisan 2019
Saat: 20:00
Yer: Türk Ocağı Binası

Sosyal Medya

Gençlik Kolları
Cumartesi Sohbetleri

Konu: Ekim Ayında Başlayacaktır
Konuşmacı:
Tarih:
Saat:
Yer: Sivrioğlu Konağı

Eskişehir

Eskişehir Hava Durumu

Tavsiye Linkler

Gün Olur Asra Bedel Fatih Harbiye Ömer Seyfettin Seçme Hikayeler
Türk Ocakları| Türk Ocakları Tarihçe| Türk Ocakları Kurucuları| Atatürk ve Türk Ocakları| Türk Ocakları Tüzüğü| Türk Ocaklarından Haberler
Copyright @ Eskişehir Türk Ocağı & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi