Zonguldak Şubesi 2012-2013 yılları Faaliyet Raporu

07 OCAK 2012 Yönetim ve Denetim ile Hars Heyeti Üyelerinin iştirak ettiği Türk Ocakları’nın kuruluşunun 100. yılı etkinliklerinin görüşüldüğü “iştişari toplantı” yapıldı.

11 OCAK 2012 Yönetim Kurulu olarak Vali, Belediye Başkanı ve Rektör ziyaret edilerek 100. yıl çalışma programıyla ile ilgili görüş alış verişinde bulunarak. Türk Ocağı yayınları takdim edildi.

16 OCAK 2012 KKTC’nin kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş’ın ebedi âleme intikali münasebetiyle başsağlığı mesajı yayınlandı. KKTC Cumhurbaşkanı’na taziye mektubu gönderildi.

21 OCAK 2012 TBMM’de yazım çalışmaları başlatılan yeni Anayasa ile ilgil Türk Ocakları Genel Merkezi’ne gönderilecek görüşlerimizin tespitinin yapılması için yönetim kurulumuzun yanı sıra kuruluş üyelerimizin de   iştirakiyle istişari toplantı düzenlendi.

27 OCAK 2012 TTK Genel Müdürü, Orman Bölge Müdürü, İl Spor Müdürü ve Esnaf Odaları Birlik Başkanı ziyaret edilerek, 100. yıl ile ilgili görüş alış verişinde bulunuldu. Türk Ocağı yayınlarına takdim edildi.

04 ŞUBAT 2012 Av. Celal Yetimoğlu’nun yönetiminde “Dünden bugüne Türkiye’de ve Dünya’da Anayasalarkonulu sohbet toplantısı düzenlendi.

18 ŞUBAT 2012 Tarihçi Cemil Bahadır’ın konuşmacı olduğu “Rauf Denktaş, KKTC ve Türklük” konulu sohbet toplantısı düzenlendi.

27 ŞUBAT 2012 Erol Şeref’in konuşmacı olduğu “İnsanlık Dramı Hocalı Katliamı ve Kafkasya Çıkmazı” konulu sohbet toplantısı düzenlendi. Hocalı Katliamı, bir basın açıklamasıyla kınandı.

10 MART 2012 Yard. Doç. Dr. Hüseyin Koca’nın konuşmacı olarak katıldığı “Milli kimlik, Milliyetçilik ve Tarihi” konulu sohbet toplantısı düzenlendi.

17 MART 2012 Çanakkale Zaferi’nin yıldönümü münasebetiyle “Çanakkale Savaşları’nın ve Zaferinin Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulmasındaki tarihi önemi” konulu sohbet toplantısı düzenlendi.

24 MART 2012 Türk Ocakları’nın kuruluşunun 100. yılı münasebetiyle düzenlenen toplantıda bir basın açıklaması yapıldı. Türk Ocakları’nın 100 yıllık tarihi süreç ve 2012 yılı kutlama etkinlikleri hakkında basın yoluyla kamuoyu bilgilendirildi.

26 MART 2012 Devlet eski Bakanı, Türk Ocakları eski Genel Başkanı ve Milli Düşünce Merkezi Başkanı Sadi Somuncuoğlu’nun konuşmacı olarak katıldığı “Türk Ocakları, Milli Devlet, Uluslararası Hukuk ve Anayasalarımız” konulu 100. yıl Konferansı ve 100. yıl yemeği düzenlendi.

07 NİSAN 2012 Türkiye’nin Avrupa Birliği Serüvenindeki Yeri ve Bugünü konulu sohbet toplantısı düzenlendi.

14 NİSAN 2012 Milli kimliğimizin oluşmasında Türkçe Dili ve Atatürk’ün Türkçe hassasiyeti konulu sohbet toplantısı düzenlendi.

21 NİSAN 2012 Zonguldak ili yardımlaşma ve kalkınma derneği yönetim kurulu misafir edildi.

23 NİSAN 2012 Milli egemenliğimiz ve Türk kimliği konulu sohbet toplantısı düzenlendi. Bayram kutlama mesajı yayınlandı.

03 MAYIS 2012 100. Yıl etkinlikleri çerçevesinde ebedi âleme göç etmiş Türk Ocaklıların, Türk büyüklerinin ve vatan Savunmasında canlarını seve seve vermiş tüm şehitlerimizin aziz ruhları için Kuran-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif okutuldu. Ayrıca, 3 Mayıs Türkçüler Günü münasebetiyle kutlama mesajı yayınlandı.

17 MAYIS 2012 Bingöl, Tunceli Hakkâri ve Hatay’da bölücü teröristlerin askerlerimize karşı düzenledikleri saldırıyı kınama mesajı yayınlandı. Türkiye’nin çeyrek asırdır mücadele verdiği ve büyük kayıplara sebep olan milletimizin birliğine, vatanımızın bütünlüğüne, devletimizin dirliğine kasteden bölücü terör konulu istişare toplantı düzenlendi.

19 MAYIS 2012 Bayram kutlamalarına iştirak edildi. Bayram kutlama yasağı yayınlandı. “21. yüzyıl Türkiye’sinde Türk Gençliği” konulu sohbet toplantısı düzenlendi.

25 MAYIS 2012 Kayseri’de PKK’lı teröristlerce güvenlik güçlerimize ve sivil vatandaşlarımıza karşı düzenlenen saldırı lanetlenerek kınama mesajı     yayınlandı.

29 MAYIS 2012 İstanbul’un Fethi’nin yıldönümü vesilesi ile Türk ve İslam Tarihinde İstanbul’un Önemi, günümüzde Fatih ve Fetih Düşüncesi      konulu sohbet toplantısı yapıldı.

06 HAZİRAN 2012 Yönetim Kurulu olarak Karaelmas Gazeteciler Derneği, Şafak Gazetesi, Yeni Adım Gazetesi ziyaret edilecek hem görüş alış verişinde  bulunuldu. Türk Ocağı yayınları ve 100. yıl plaketi ve kupa bardağı takdim edildi.

09 HAZİRAN 2012 Trabzon Kültür ve Yardımlaşma Derneği ile Kızılay ŞubeYöneticileri misafir edildi.

16 HAZİRAN 2012 Yüzyıllık çınar Türk Ocakları’nın Osmanlı’dan Cumhuriyet’e intikal eden tarihi süreci ve Milli kültürümüze katkıları konulu sohbet toplantısı yapıldı.

19 HAZİRAN 2012 Hakkâri ili Şemdil’li ilçesinde PKK’ teröristlerin askerlerimize yönelik hain saldırısı lanetlenerek, bir basın açıklamasıyla kınandı.

23 HAZİRAN 2012 Türkiye Kamu-Sen’e bağlı Şube Yöneticileri ile MHP il ve ilçe Yöneticileri misafir edildi.

25 HAZİRAN 2012 Türk Ocakları’nın 100. yılı anısına hazırlanan tanıtım broşürü, kupa ve plaketlerin yönetim kurulu olarak il protokolü, Sivil Toplum Kuruluşları ve basın ziyaret edilerek takdimleri yapıldı.

07 TEMMUZ 2012 Büyük Ortadoğu Projesi (BOP) çerçevesinde uygulamaya konulan Arap Baharı Harekâtında Suriye konulu sohbet toplantısı düzenlendi.

14 TEMMUZ 2012 Türk Ocakları’nın ilk kuruluşundan görev alan Türk büyüklerimizden Mehmet Emin Yurdakul ve Hamdullah Suphi            Tanrıöver’de Türkçülük anlayışı konulu sohbet toplantısı yapıldı.

21 TEMMUZ 2012 Av. Celal Yetimoğlu’nun konuşmacı olarak katıldığı “Lozan Antlaşması’nın 89. Yılında Türkiye’ye Bir Bakış” konulu konferans düzenlendi.

28 TEMMUZ 2012 Halay Halk Oyunları Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri misafir edildi.

02 AĞUSTOS 2012 Hakkâri ili Şemdinli ilçesinde etnik bölücü PKK’lı teröristlerin askerlerimize ve karakollarımıza karşı düzenlenen hain saldırı lanetle anılarak, kınama mesajı yayınlandı ve terör konulu sohbet toplantısı yapıldı.

11 AĞUSTOS 2012 İslam’da yardımlaşma ve Ramazan Ayı’nın faziletleri konulu sohbet toplantısı ile iftar yemeği programı düzenlendi.

20 AĞUSTOS 2012 Ramazan Bayramının 2. günü Türk Ocağı üyeleri ve gelen misafirlerle bayramlaşma programı düzenlendi. Ayrıca Bayram kutlama mesajı yayınlandı.

30 AĞUSTOS 2012 Bayram törenlerine iştirak edildi. Bayram kutlama mesajı yayınlandı. Malazgirt ve Dumlupınar savaşlarının Türk tarihindeki önemi konulu sohbet toplantısı yapıldı.

8 EYLÜL 2012 İhtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere Çınartepe Mahalle Muhtarlığı ileKozlu Dağ köyü Muhtarlığı’na muhtelif giyecek ve okul kırtasiye Malzemesi yardımı yapıldı

15 EYLÜL 2012 Yazar Osman Oktay’ın Türk Ocakları’nın 100.yılı münasebetiyle yazdığı ve sanatçı Suat Yıldırım’ın bestelediği “Türk Ocakları 100. Yıl Marşı” dinleti programı düzenlendi.

19 EYLÜL 2012 Sivil Toplum Kuruluşlarından Genel Maden İşçileri Sendikası, Türkiye Kamu-Sen, Trabzon ve Zonguldak yardımlaşma dernekleri ziyaret edilerek, yayın ve plaketlerimiz takdim edildi.

22 EYLÜL 2012 Çeşitli isimler altında uygulanmaya konulan “Açılım Projeleri arasında sıkışıp kalan Türkiye’de Türk kimliği ve Türkçe Çıkmazı” konulu sohbet toplantısı gerçekleştirildi.

11 EKİM 2012 Esnaf Odaları Birliği, Orman Bölge Müdürlüğü, MHP İl ve İlçe Başkanlıkları ziyaret edilerek görüş alış verişinde bulunuldu. Türk Ocağı yayınları ile 100. yıl plaketin ile kupa bardağı takdim edildi.

26 EKİM 2012 Kurban Bayramının 3.günü üyelerimiz ve misafirlerimizle Bayramlaşma Programı tertip edildi. Ayrıca Kurban Bayramı Kutlama mesajı yayınlandı.

28 EKİM 2012 Cumhuriyet’in 89. Yıldönümü kutlama programı çerçevesinde çelenk koyma törenine iştirak edilerek, Atatürk’lü Türk Bayrağı rozeti dağıtımı yapıldı.

29 EKİM 2012 Cumhuriyet Bayramı Kutlamasına iştirak edilip, Türk Bayrağı dağıtımı yapıldı. Bayram Kutlama mesajı yayınlandı. Ayrıca “Cumhuriyet Ne İfade Ediyor? Faziletleri Nelerdir?” konulu sohbet toplantısı düzenlendi.

10 KASIM 2012 Devletimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikal dişinin 74.yıldönümü anma programına iştirak edildi. “Atatürk’ün Türk kimliği ve Milliyetçilik düşüncesi” konulu sohbet toplantısı yapıldı.

24 KASIM 2012 Öğretmenler Günü münasebetiyle kutlama mesajı yayınlandı Başöğretmen Atatürk ve Öğretmenlerimiz konulu sohbet toplantısı düzenlendi.

28 KASIM 2012 Erol ŞEREF’in konuşmacı olarak katıldığı ve “Atatürk’ün Yurt  Gezilerinde Türk Ocaklarını Ziyaretleri, Ocak Hatıra Defterlerindeki Düşünceleri” konulu Ocakbaşı Sohbet Toplantısı düzenlendi.

15 ARALIK 2012 Av. Celal YETİMOĞLU’nun konuşmacı olarak katıldığı “Türk Vatandaşlığı mı? Yoksa Türkiye Vatandaşlığı mı?” konulu Sohbet Toplantısı düzenlendi.

22 ARALIK 2012 Tarihçi Cemil BAHADIR’ın konuşmacı olarak katıldığı “Mevlana’da İnsan Sevgisi ve İlahi Aşk” konulu  Sohbet Toplantısı düzenlendi.

24 ARALIK 2012 Erol ŞEREF’in konuşmacı olarak katıldığı “Bazı Devlet ve Siyaset Adamlarının Teröristlerle Empati Kurmaya Çalışmaları” konulu Ocakbaşı Sohbet Toplantısı düzenlendi. Devlet Bakanı Bülent ARINÇ ile Diyarbakır İl Emniyet Müdürü Recep GÜVEN’in teröristlerle ilgili basına yansıyan sözleri üzerine Türk Ocağı olarak bir basın açıklaması yapıldı.

12 OCAK 2013 Erol Şeref’in konuşmacı olarak katıldığı "Türkiye’nin Terör  Meselesi" konulu bir sohbet toplantısı yapıldı.

19 OCAK 2013 Hasan Yıldırım’ın konuşmacı olarak  katıldığı Mehmet Emin Yurdakul’un şiirlerinde "Türklük  Sevdası" konulu sohbet toplantısı ve şiir dinletisi  düzenlendi.

26 OCAK 2013 Tarihçi Cemil Bahadır’ın konuşmacı olarak katıldığı "Osmanlı Devleti’nin Kuruluşu ve Hükümranlık Süreci" konulu sohbet toplantısı
düzenlendi.

02 ŞUBAT 2013 Türk Ocağı Yönetimi olarak Yeni Adım, Zirve ve Halkın Sesi Gazeteleri’nin kuruluş yıldönümleri nedeniyle tebrik ziyaretleri yapıldı.

09 ŞUBAT 2013 Av. Celal Yetimoğlu ‘nun konuşmacı olarak katıldığı "TBMM ‘de Yazımı Devam Eden Yeni Anayasa’dan Beklentiler ve Kırmızı Çizgiler" konulu sohbet toplantısı düzenlendi.

16 ŞUBAT 2013 TÜrk Ocağı Yönetimi olarak Mahalle Muhtarları ziyaret edilerek görüş   alışverşinde bulunuldu ve Türk Ocağı yayınlarından takdim edildi.

27 ŞUBAT 2013 Yard. Doç. Dr. Hüseyin Koca’nın konuşmacı olarak iştirak ettiği  "Türklük ve Türk Milliyetçiliği’nin Tarihi Seyri" konulu konferans      düzenlendi.

09 MART 2013 İstiklal Marşı’mızın  kabulunün 92. yılı nedeniyle basın açıklaması yapıldı.

13 MART 2013 Türk Ocağı Yönetimi olarak Zonguldak ve Kozlu Belediye Başkanları ile Başkan Yardımcıları ziyaret edilerek faaliyetlerimizle ilgili bilgilendirme yapıldı.Görüş alışverişinde bulunuldu.Türk Ocağı yayınlarından takdim edildi.

16 MART 2013 Çanakkale Zaferi ve Nevruz Bayramı ile ilgili birer kutlama mesajı yayınlandı.

23 MART 2013 Türk Ocakları’nın kuruluşunun 101. yıl dönümü münasebetiyle Şube Başkanı Erol Şeref’in konuşmacı olduğu "Türk Ocakları’nın Varlığı Günümüzdeki Önemi ve Yüklendiği Görevler" konulu kahvaltılı sohbet toplantısı düzenlendi.

25 MART 2013 Türk Ocakları’nın kuruluşunun 101. yıldönümü münasebetiyle bir basın toplantısı yapılarak , kutlama mesajı yayınlandı.

6 NİSAN 2013 Av. Celal Yetimoğlu’nun konuşmacı olarak katıldığı ‘’Alparslan Türkeş ve Türk Milliyetçiği’’ konulu sohbet toplantısı düzenlendi.

10 NİSAN 2013 Türk Ocağı Yönetimi olarak MHP Zonguldak İl ve İlçe Başkanlıklarına iadei ziyaret yapılarak, görüş alışverişinde bulunuldu.

15 NİSAN 2013 Genel Merkez tarafından Ankara’da düzenlenen ve Şube Başkanı Erol Şeref’in iştirak ettiği‘’ Türk Ocakları Ankara Buluşması’’nın Sonuç Bildirgesi, bir basın toplantısı ile Zonguldak Kamuoyuna duyuruldu.

23 NİSAN 2013 Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınlandı. Saruhan Çınar’ın  konuşmacı olduğu‘’Milli Egemenlik’’ konulu sohbet toplantısı düzenlendi.

3 MAYIS 2013 3 Mayıs Türkçüler Bayramı’nda  basın toplantısı düzenlenerek , kutlama mesajı yayınlandı.

4 MAYIS 2013 Yard. Doç. Dr. Hüseyin Koca’nın konuşmacı olarak katıldığı ‘’ Türkçülük düşüncesinin Tarihi Süreci ve Günümüzde Türkçülük Düşüncesine Duyulan İhtiyaç ‘’ konulu sohbet toplantısı düzenlendi.

10 MAYIS 2013 Genel Merkez tarafından Ankara da düzenlenen ‘’ Tarihi Buluşma Yemeği ‘’ne Zonguldak Şubesi adına Şube Başkanı Erol Şeref, Şube Hars Heyetinden Av. Celal Yetimoğlu, Av. Necati Yörükoğlu, Av. Ali Aygün, Temel Çakır ve Saruhan Çınar’dan oluşan (6) kişilik bir heyetle iştirak edildi.

13 MAYIS 2013 Türk Dil Bayramı münasebetiyle Ünsal Yeşildağ’ın konuşmacı olduğu "Türkçe’nin Millet Birlikteliği’nin Sağlanmasındaki Rolü ve Önemi ‘’ konulu sohbet toplantısı düzenlendi.

14 MAYIS 2013 Genel Merkez tarafından Ankara’da gerçekleştirilen ‘’ Tarihi Buluşma Yemeği ‘’nin sonrasında Türk Ocağı’nda bir basın toplantısı düzenlenerek Zonguldak kamuoyu bilgilendirildi.

19 MAYIS 2013 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlama mesajı
yayınlandı.

29 MAYIS 2013 İstanbul’un Fethi’nin 560. yıldönümü münasebetiyle kutlama mesajı yayınlandı. Zonguldak Türk Ocağı’nın kuruluşunun 90.yılı nedeniyle Merkez Ulu Camii’nde ebedi aleme intikal etmiş Türk Büyük’lerinin, Türk Ocaklı’ların ve tüm şehitlerimizin ruhları için Kuran-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif okutuldu. İkramlarda bulunuldu

11 HAZİRAN 2013 İstanbul Taksim Meydanı Gezi Parkı’nda eylemle ilgili olarak Türk Ocağı’nda istişari toplantı yapıldı. İstişari toplantı sonucu, bir basın açıklamasıyla kamuoyuna duyuruldu.

15 HAZİRAN 2013 ürk Ocağı Yönetimi olarak Zonguldak Esnaf Kefalet Kooperatifi ile Zonguldak Esnaf Odaları Birliği Başkanlıkları ziyaret edildi.

24 TEMMUZ 2013 Lozan    Antlaşması’nın ve Basından Sansürün Kaldırılışının Yıldönümleri  nedeniyle birer basın açıklaması yapıldı.

27 TEMMUZ 2013 "Güneydoğu Sınırımızda cereyan eden Son Gelişmeler ve Bu Gelişmelerin Türkiye’ye Etkileri" konulu istişari toplantı düzenlendi. Toplantı sonucunda basın açıklaması yapıldı.

05 AĞUSTOS 2013 Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı yayınlandı.Bayramın ikinci günü Türk
Ocağı’nda Bayramlaşma düzenlendi.

31 AĞUSTOS 2013 Zafer Bayramı Kutlama Mesajı yayınlandı. h Alemdar’ın konuşmacı olarak katıldığı ‘’Malazgirt ve Dumlupınar Zaferlerinin , Türk Tarihindeki Yeri ve Anadolu’nun Vatanlaştırılmasındaki Önemi’’ konulu sohbet toplantısı düzenlendi.

07 EYLÜL 2013 Hasan Yıldırım’ın konuşmacı olarak katıldığı‘’ Karamanoğlu Mehmet Bey ve Türkçe ‘’ konulu sohbet toplantısı düzenlendi.

14 EYLÜL 2013 Çınartepe Mahallesi Muhtarlığı’na ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere muhtelif giyim malzemesi yardımı yapıldı.

19 EYLÜL 2013 Hüseyin Girgin İlköğretim Okulu’na muhtelif kırtasiye,büro ve spor malzemeleri yardımı yapıldı.

28 EYLÜL 2013 Hükümet’in ‘’Demokratikleşme Paketi’’ hazırlığı ile ilgili olarak istişari toplantı düzenlendi. İstişari toplantı sonucunda bir basın açıklaması yapıldı.

09 EKİM 2013 Türk Ocağı olarak bir heyetle Zonguldak Valisi Ali Kaban, makamında ziyaret edildi.Türk Ocağı faaliyetleri ile ilgili  olarak bilgi verildi.Karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Türk Ocağı yayınlarından oluşan bir yayın seti takdim edildi.

16 EKİM 2013 Kurban Bayramı kutlama mesajı yayınlandı. Kurban Bayramının 2.günü Türk Ocağı’nda bayramlaşma düzenlendi.

26 EKİM 2013 Yüksek okulda okuyan ve  burs talebinde bulunan ihtiyaç sahibi öğrencilerden (10) öğrenciye burs verecek yer teminin de yardımcı olundu.

29 EKİM 2013 Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı yayınlandı. Valilikçe düzenlenen Bayram etkinliklerine iştirak edildi. Türk Ocağı olarak ‘’Türk Bayrağı’’ dağıtımı yapıldı.  Tarihçi Celil Bahadır’ın konuşmacı olarak katıldığı ‘’Türkiye Cumhuriyeti’nin 90.yılında Cumhuriyet ve Demokrasi ‘’ konulu konferans düzenlendi.

9 KASIM 2013 Türk Ocağı’nda  sohbetleri çerçevesinde  Erol Şeref’in konuşmacı olarak katıldığı “Atatürk Milli Mücadele ve Cumhuriyet “ konulu sohbet toplantısı düzenlendi.

10 KASIM 2013 Cumhuriyet’imizin kurucusu gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 75.yıldönümü vesilesiyle Türk Ocağı olarak anma mesajı yayınlandı. Valilikle tarafından tertip edilen anma programına iştirak edildi.

16 KASIM 2013 Bursa Türk Ocağı’nın ev sahipliğinde düzenlenen Bölge Toplantısına Zonguldak’tan Erol ŞEREF, sorulan ÇINAR, Metin ŞEREF ve Hitit GÜLEÇ’ten oluşan bir heyetle iştirak edildi.

23 KASIM 2013 Türk Ocağı’nda, Bursa’da gerçekleştirilen “Türk Ocakları Bölge Toplantısı”ndaki görüşmeler ve alınan kararlar ilgili olarak sohbet     toplantısı yapıldı.

24 KASIM 2013 Türk Ocağı olarak Öğretmenlerimizin “24 Kasım Öğretmenler Günü” yayınlanan bir basın mesajı ile kutlandı.

4 ARALIK 2013 Türk Ocağı olarak Madencilerimizin “4 Aralık Madenciler Günü” yayınlanan bir basın mesajı ile kutlandı.

15 ARALIK 2013 Türk Ocağı’nın 14. Olağan Genel Kurul Toplantısı, il protokolü, misafirler, basın mensupları ve üyelerin iştikakları ile GMİS Toplantı salonunda gerçekleştirildi.

19 ARALIK 2013 14. Olağan Genel Kurul Toplantısı sonucunda Türk Ocağı Yönetim Kurullarına seçilenler arasında yapılan görev taksimi ve tanışma bir  Basın toplantısı ile kamuoyuna duyuruldu.

21 ARALIK 2013 Türk Ocağı’nda  sohbetleri çerçevesinde Hasan Yıldırım’ın konuşmacı olarak katıldığı “Mehmet Akif Ersoy’un Hayatı, Eserleri ve İstiklal Marşı” konulu toplantı düzenlendi.

Bu yazi 24 defa okundu.

 

Benzer İçerikler

Perşembe Sohbetleri

Konu: Nitelikli Teknik İnsan Nasıl Yetişir
Konuşmacı: Doç. Dr. Osman Nuri ÇELİK
Tarih: 18 Nisan 2019
Saat: 20:00
Yer: Türk Ocağı Binası

Sosyal Medya

Gençlik Kolları
Cumartesi Sohbetleri

Konu: Ekim Ayında Başlayacaktır
Konuşmacı:
Tarih:
Saat:
Yer: Sivrioğlu Konağı

Eskişehir

Eskişehir Hava Durumu

Tavsiye Linkler

Gün Olur Asra Bedel Fatih Harbiye Ömer Seyfettin Seçme Hikayeler
Türk Ocakları| Türk Ocakları Tarihçe| Türk Ocakları Kurucuları| Atatürk ve Türk Ocakları| Türk Ocakları Tüzüğü| Türk Ocaklarından Haberler
Copyright @ Eskişehir Türk Ocağı & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi