Zonguldak Türk Ocağı’ndan Vali Ali Kaban’a Ziyaret

Zonguldak Türk Ocağı’ndan Vali Ali Kaban’a Ziyaret

Türk Ocakları Zonguldak Şubesi Yönetim Kurulu, Vali Ali KABAN’ı makamında ziyaret etti. Türk Ocağı Başkanı Erol ŞEREF, beraberinde Yönetim, Denetim ve Hars Kurullarından Av.Celal YETİMOĞLU, Av.Necati YÖRÜKOĞLU, Ergün ORAL, Hasan YILDIRIM, Temel ÇAKIR, Ramazan YILDIZ ve İlhan KUTLU ile birlikte Zonguldak Valisi Ali KABAN’a bir nezaket ziyaretinde bulunarak yeni görevinde başarılar diledi.

İllimizi ve ülkemizi ilgilendiren ana konular üzerinde karşılıklı görüş alış verişinde bulunulan ziyarette Türk Ocağı Başkanı Erol ŞEREF, yapılan faaliyetler hakkında Vali Ali KABAN’a bilgiler sundu. Türk Ocağı’nın ve aylık yayın organı Türk Yurdu Dergisinin 102 yaşında, Zonguldak Şubesi’nin de 90 yaşında olduğunu söyleyen ŞEREF, Türk Ocağı’nın kuruluşundan bu güne kadar Türk kimliği, Türk kültürü ve Türk milliyetçiliği konularında sohbet, seminer, konferans şeklinde toplantılar yapıldığını ve çıkarılan yayınlarıyla da bu çalışmaların desteklendiğini anlatarak Türk Ocağı yayınlarından oluşan bir yayın setini Vali Ali KABAN’a takdim etti.

Zonguldak Valisi Ali KABAN, yüz yıllık milli bir kuruluş olan Türk Ocağı, Osmanlı’dan bu yana milli duruşuyla ve bünyesinde bulunan aydınlarıyla hep takdir toplamıştır. Türk Ocakları’nın fikir ve düşünce ortamındaki faaliyetleri takdir toplamaktadır diyerek Türk Ocağı heyetinin ziyaretinden ve başarı dileklerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek kendilerine teşekkür etti.

 

Benzer İçerikler

Perşembe Sohbetleri

Konu: Salgın Tehlikesi Nedeniyle Sohbetlerimiz Ertelenmiştir
Konuşmacı: Bilahare duyurulacaktır
Tarih: 16 Mart 2020
Saat: 20:00
Yer: Sivrioğlu Konağı / Odunpazarı

Sosyal Medya

Gençlik Kolları
Cumartesi Sohbetleri

Konu: Ekim Ayında Başlayacaktır
Konuşmacı:
Tarih:
Saat:
Yer: Sivrioğlu Konağı

Eskişehir

Eskişehir Hava Durumu

Tavsiye Linkler

Türk Ocakları| Türk Ocakları Tarihçe| Türk Ocakları Kurucuları| Atatürk ve Türk Ocakları| Türk Ocakları Tüzüğü| Türk Ocaklarından Haberler
Copyright @ Eskişehir Türk Ocağı & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi & Türk Ocakları Eskişehir Şubesi