ÜLKÜCÜLÜĞÜN ADINI KOYAN VE ÇİLESİNİ ÇEKEN ADAM!!!
Fedakârlığın, feragatın ve mahviyetkârlığın şahsında toplandığı Galip Erdem büyüğümüzü, ağabeyimizi vefatının sene-i devriyesinde; rahmetle, minnetle, şükranla yâd ediyoruz.
Aziz ruhu şâd olsun.
![](https://www.eskisehirturkocagi.org/wp-content/uploads/2024/03/galip-erdem-1-722x1024.jpg)
ÜLKÜCÜLÜĞÜN ADINI KOYAN VE ÇİLESİNİ ÇEKEN ADAM!!!
Fedakârlığın, feragatın ve mahviyetkârlığın şahsında toplandığı Galip Erdem büyüğümüzü, ağabeyimizi vefatının sene-i devriyesinde; rahmetle, minnetle, şükranla yâd ediyoruz.
Aziz ruhu şâd olsun.