MMM Geçmiş

 • 8. GENÇLİK KURULTAYI BAŞLIYOR
  YILINDA TÜRK CUMHURİYETLERİNİNDÜNÜ, BUGÜNÜ, YARINI Eskişehir Türk Ocağı bünyesinde yer alan Millî Mefkûre Mektebi (Türk Ocağı Akademisi) akademik dönemleri sonunda yapılagelen Gençlik Kurultaylarının bu sene 8.si yapılacak. İçinde bulunduğumuz senenin […]
 • Mehmet Akif Ersoy
  Gençlik Kollarımız tarafından düzenlenen Gençlik Sohbetleri programında bu hafta Anadolu Üniversitesi Öğrencisi Musa Konuralp Yiğit “Mehmet Akif Ersoy” konulu sunumunu gerçekleştirmiştir.
 • Kırımoğlu Bir Halkın Mücadelesi – Gençlik Sohbetleri
  Gençlik Kollarımız tarafından düzenlenen Gençlik Sohbetleri programında bu hafta Osmangazi Üniversitesi Öğrencisi Melda Haşıloğlu “Kırımoğlu;Bir Halkın Mücadelesi” konulu sunumunu gerçekleştirmiştir.
 • İlmi Düşünce
  Bir nesil yetiştirme iddia ve gayretinde olan Türk Ocağımızın Milli Mefkûre Mektebi’nin 2.Dönem yedinci programı “İlmi Düşünce” konusuyla Yıldırım Beyazıt Ünv. Öğretim Üyesi Doç.Dr.Levent Bayraktar’ın verdiği seminerle gerçekleştirildi.
 • Genç Ocaklılar Bahar Dönemi Programı Başladı
  Eskişehir Türk Ocağı Gençlik Kolları geleneksel “Cumartesi Sohbetleri” Anadolu Üniversitesi öğrencisi Burhan Şamil ÇİFTCİ’nin ; “Tanzimattan Günümüze Türk Modernleşmesi” konulu sohbeti ile başladı.  Sohbet öncesinde Ocak Başkanımız Prof. Dr. Nedim […]