Kıymetli takipçilerimiz, dostlarımız, biz sizlerden Deprem Bölgesi için Bursa’da 270 Tl’ye 1000 tane yaptırdığımız uyku tulumları için destek istemiştik, sizler 1500’lük destek gönderdiniz. -15 dereceye dayanıklı tulumları yarın ilgili yerlere sevk yaptırıyoruz, inşallah. Bursa’da —15 dereceye dayanıklı olarak yaptırdığımız 1500 adet uyku tulumu ELBİSTAN’a doğru yola çıktı. Allah kazasız, belasız menziline ulaşmayı nasip etsin. O bölgeye bir bardak su gönderenden Allah razı olsun.
![](https://www.eskisehirturkocagi.org/wp-content/uploads/2023/02/331507964_605385331599342_7443084670920870835_n-819x1024.jpg)
![](https://www.eskisehirturkocagi.org/wp-content/uploads/2023/02/332176942_717776916508460_2688671790906388522_n-1024x484.jpg)