Türk Ocakları Salihli Şubesi Yönetim Kurulu Eski Salihli Belediye Başkanı Mustafa Uğur Okay’ı işyerinde ziyaret ederek; Teşekkür Plaketi verdi.

Ersin Aybar, Musa Akyol,  Mehmet Kaya, Erdoğan Adıgüzel, Ali İkbal Demirel ve Gündüz Aydın’dan oluşan heyet ziyarette 100. Yıl Çeşmesi’ne katkılarından dolayı Mustafa Uğur Okay’a bir plaket vererek teşekkür etti.
Türk Ocakları Salihli Şube Başkanı Ersin Aybar yapılan ziyarette şunları söyledi:
“1925’te Şehitlik Anıtını yapan Türk Ocakları Salihli Şubesi geçtiğimiz 3 Mayıs’ta 100. Yıl Çeşmenin açılışını yaptı. Bu eserin yapımında bize en önemli desteği siz verdiniz. Çeşmenin yeri ve konumu  değerini arttırmıştır. Bu vesile ile 100. Yıl Çeşmemize katkılarınız hiç unutulmayacaktır. Sadece Çeşme yapımı değil; Salihli Şubemizin bütün faaliyetlerine destek vererek hep yanımızda oldunuz. Size şahsım, yönetim kurulumuz ve üyelerimiz adına teşekkür ediyoruz.”
Sıcak bir sohbet ile geçen ziyarette Mustafa Uğur Okay, bu nazik ziyarete teşekkür ederek şunları söyledi:
“Türk Ocakları Salihli Şubesi 1925 tarihinde Nuri Ulaş’ın başkanlığında Şehitlik Anıtını yaparak yüz yıllara önemli bir eser bırakmıştır. Sizler de Salihlimizin girişine yaptığınız bu çeşme ile önemli bir hizmeti yerine getirdiniz. Buna benim ve meclis üyesi arkadaşlarımın da katkısı oldu ise biz de mutlu oluruz. Asıl emek sizlerin, ben de sizleri tebrik ediyor başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum.”