DOĞU TÜRKİSTAN VE KERKÜK’TE 
YAŞANANLARA SESSİZ KALMAYALIM!

Dünyanın gözü önünde DOĞU TÜRKİSTAN ve KERKÜK’te yaşayan soydaşlarımız, dindaşlarımız zulüm ve baskı altında katliamlara maruz kalıyorlar!..

Yeri geliyor DOĞU TÜRKİSTAN’da biz Müslümanların kutsal mekanı camilerimizde soydaşlarımızın namaz kılmalarını engellenip ibadet özgürlükleri ellerinden alınıyor!.. Yeri geliyor MÜSLÜMAN ve TÜRK oldukları için insanlıktan nasibini almamış zalimlerce toplu olarak kurşuna diziliyor veya yol ortasında katlediliyorlar!.. Kadın – Erkek, Genç – İhtiyar, Çor – Çocuk demeden katlediliyorlar!.. Müslümanlıklarını ve Türklüklerini yaşamak ve yaşatabilmek için canlarını – kanlarını feda ediyorlar. Soydaşlarımızın tek suçu var! O da MÜSLÜMAN ve TÜRK olmaları…

Zalimler sadece Doğu Türkistan’da değil, Kerkük’te de MÜSLÜMAN ve TÜRK olan Türkmenler, bombalı saldırılar sonucu katlediliyorlar. Onlar için Müslüman ve Türk olan Türkmenlerin kendi öz yurtlarında yaşamaya hakları yok!.. İçinde bulunduğumuz Mübarek Ramazan ayında ALLAH rızası için oruçlarını ifa etmeye çalışan kardeşlerimiz genç – yaşlı, kadın – erkek, çor – çocuk denmeden katledildiler. Son bir ayda Kerkük’te 437 soydaşımızın katledildiğinden haberiniz var mı?

Doğu Türkistan’da ve Kerkük’te zalimlerce katledilen kardeşlerimizi rahmetle, minnetle anıyoruz!..

Doğu Türkistan’da ve Kerkük’te katledilen Şehitlerimiz için Duası bin geceden daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nde Kerkük’te edilmek üzere “40 HATİM” hedefimiz.
DOĞU TÜRKİSTAN VE KERKÜK’TE
KATLEDİLEN ŞEHİT KARDEŞLERİMİZ İÇİN
HATİM VE CÜZ 
DESTEĞİNİZİ BEKLİYORUZ!

Hatim ve Cüz desteğiniz için İletişim
Reyhan İşeri
Telefon: 0534 521 84 01
Email: re*********@ho*****.com