ÖNCE İFTAR SONRA GENÇLİK SOHBETİ
Gençlerimiz her gün olduğu gibi bu akşam da beraber, Ocağı’mızda oruçlarını açtıktan sonra Gençlik Kollarımız tarafından haftada bir düzenlenen ve bu sene Dış Türkler/Portre Denemeleri üzerine yoğunlaşan Gençlik Sohbetleri’nde bu hafta; mühendis evladımız Muhammed Furkan ÖZYÖN tarafından hazırlanan “İlim ve Vatan Adamı: Ebulfez ELÇİBEY” konulu tebliği dinlediler.
Allah Türk Dünyası’nın “BEY”ine rahmet etsin, aziz hatırasını omuzlar üstünde taşıyacak gençlerin sayısını arttırsın.
![](https://www.eskisehirturkocagi.org/wp-content/uploads/2022/04/278986682_3147508525521027_3307141051104052865_n-1024x932.jpg)