TÜRK OCAKLI ANALAR “ŞEHİT ANALARI AĞLAMASIN,ŞEHİTLERİN KANI YERDE KALMASIN” TERÖRLE MÜCADELE KARARLILIKLA DEVAM ETTİRİLSİN KAMPANYASI BAŞLATMIŞTIR.TÜRK ANALARI ADINA İNŞAAT MÜHENDİSİ ZAFER KÖKSAL AÇIKLAMA YAPMIŞTIR.

TERÖRLE MÜCADELE KARARLILIKLA DEVAM ETTİRİLMELİ.

YALAN SÖZLERE İNANILMAMALI.
AÇILIM,SAÇILIM;ÇÖZÜM,MÖZÜM DURDURULMALI.

TÜRK İNSANI TÜRK TOPRAKLARININ HER TARAFINDA HUZUR İÇERİSİNDE DOLANMALI.

GİRECEK VE KAÇACAK DELİK ARAYAN,PANİK HALİNDE KAHRAMANLARIMIZI ŞEHİT EDENLERİN CANINA OT TIKAMALI.

SON HAİN,SON ALÇAK NEFESİNİ VERİNCEYE KADAR MÜCADELE KARARLILIKLA VE KESİNLİKLE DEVAM ETTİRİLMELİ.

TERÖRE VE TERÖRİSTE KARŞI ANLADIKLARI DİLDEN CEVAP VERİLMELİ.
VATAN TOPRAKLARININ BİR KISMINDA SAĞLADIKLARINI ZANNETTİKLERİ SUN’İ PSİKOLOJİK VE ALAN ÜSTÜNLÜĞÜNÜ VATAN TOPRAKLARININ HER TARAFINA TAŞIMAYA ÇALIŞAN ALÇAKLARA FIRSAT VERİLMEMELİ,NEFESLERİ KESİLMELİ,DEVLETİN AZİM VE KARARLI GÜCÜ ORTAYA KONMALI!!!

DEVLET AKLI:MİLLİ ÇIKARLARIMIZ DOĞRULTUSUNDA KARARLI VE SAĞLAM BİR YOL HARİTASI ÇIKARMALI VE GEREĞİNİ YAPMALI!!!

“DEVLET EBED MÜDDET”İÇİN,VATAN TOPRAKLARININ HER SANTİMETRE KARESİNDE “KESİN PSİKOLOJİK VE ALAN HAKİMİYETİ” SAĞLANINCAYA KADAR,BU MÜCADELE DEVAM ETMELİ !!!

UNUTULMASIN Kİ ; 
TERÖRİST İLE AYNI DİLLE KONUŞMAYANLARIN ANASI AĞLAMAYA DEVAM EDER!!!

AKİLLERE DEĞİL,MAKULLERE İNANILMALI.

KEMİKLERİNDEN DAĞLAR,KANLARINDAN GÖLLER YAPAN VE SON BİR AYDA 23 ŞEHİT VEREN KAHRAMANLARIMIZIN KANLARI YERDE KALMAMALI.VATAN TOPRAKLARININ HER SANTİMETRE KARESİ HAİNLERE, ETNİK FİTNECİLERE,BÖLÜCÜLERE DAR EDİLMELİ.MİLLETİMİZLE BÜTÜNLEŞİLMELİ VE İNSANLARIMIZ TÜRK VATANININ HER YERİNDE GÖĞSÜNÜ GERE GERE SAĞLIKLI,HUZURLU VE BARIŞ İÇERİSİNDE DOLAŞABİLMELİ.

TÜRK ANALARI OLARAK DEVLETİMİZİN BU MÜCADELEYE KARARLI BİR ŞEKİLDE DEVAM ETMESİ, 23 ŞEHİDİN KANININ YERDE KALMAMASI,SON HAİNİN NEFESİ TIKANINCAYA KADAR KAHRAMANLARIMIZIN VE DEVLETİMİZİN YANINDA YER ALACAĞIMIZI İLAN EDİYORUZ.

VATAN TOPRAKLARINA GÖZ DİKEN BEDELİNİ ÖDER…