Ocağımız bünyesinde bulunan Millî Mefkûre Mektebi (MMM) (Türk Ocağı Akademisi) ön kayıtla öğrenci alımına başlıyor. MMM Türkiye’nin değişik üniversitelerinden ve iş hayatından temayüz etmiş kırk beş akademisyen ve yetkilinin katıldığı hafta sonlarında iki yıl devam eden ve sonunda sertifika verilen bir okuldur. Gayesi; şahsiyetli, donanımlı, zamanın ruhunu okuyan; geleceğe iyi hazırlanmış ve yeni şeyler söyleyebilecek bir nesil yetiştirmek. Türkiye’nin esas ihtiyacının bu olduğu düşünülerek bu akademi kurulmuş ve bu istikamette her sene ön kayıtla 50 öğrenci alarak eğitimine devam etmekte; bu öğrencileri kendi değerleri ve evrensel bilgi ile geleceğe hazırlamaya çalışmaktır.

            Ön kayıtlar 7-17 Ekim 2022 tarihinde yapılacak ve derslerimiz 29 Ekim 2022 Cumartesi günü açılış konferansı ile başlayacaktır.

            Ders içerikleri ve Başvuru Formu web sayfamızda (www.eskisehirturkocagi.org) mevcut olup, ön kayıt yapmak isteyen öğrencilerimiz web sayfamızdan temin ettikleri Başvuru Formunu doldurarak bizzat Ocağımıza gelerek teslim edebilir veya es*******@tu**********.tr mail adresine e-posta olarak gönderebilirler.